Skocz do zawartości

Szaman - FINAŁ


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy finał ma być w pierwszym poście więc na wszelki wypadek dorzucam:

 

Wykreowana przeze mnie postać pełni rolę łącznika między światem żywych, a światem duchów. Zamieszkuje w niewielkiej osadzie, której mieszkańcy przejawiają silną więź z naturą. Potrafi przywoływać duchy zwierząt i porozumiewać się z nimi. Jako atrybutu używa ptasich jaj, będących symbolem życia. Przywołanie odbywa się kosztem uwolnienia duszy z jaja. W ten sposób zachowana zostaje harmonia i równowaga panującego świata.

 

146_shaman-from-magor.jpg

 

Oryginalny post poniżej.

 

--

 

Chciałbym przedstawić postać szamana posiadającego moc rozmawiania z duchami zwierząt. Zgodnie z regulaminem odwołam się więc do ludowych wierzeń. Zamierzam zaczerpnąć trochę z różnych kultur. Zacząłem sobie już coś szkicować, a że nie mam tendencji do robienia kopii plików na różnych etapach i na ogół wszystko dzieje się na jednej warstwie, to wrzucam co mam nim zabrnę za daleko ;) Na razie wygląda to wszystko nieco dziwnie i zdecydowanie za mało w tym dramaturgii.

 

142_szkice.jpg

Edytowane przez Vaticinator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@DrRambo

Mam nadzieję, że to Ty jesteś "supernatural" i Twoje przeczucia się spełnią.

 

@ewichan

Niestety w poniedziałek wyjeżdżam i będę przez tydzień bez dostępu do komputera. Do niedzieli muszę zakończyć temat. Wykorzystaj ten czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

FINAŁ

 

Tytuł: Szaman

 

Wykreowana przeze mnie postać pełni rolę łącznika między światem żywych, a światem duchów. Zamieszkuje w niewielkiej osadzie, której mieszkańcy przejawiają silną więź z naturą. Potrafi przywoływać duchy zwierząt i porozumiewać się z nimi. Jako atrybutu używa ptasich jaj, będących symbolem życia. Przywołanie odbywa się kosztem uwolnienia duszy z jaja. W ten sposób zachowana zostaje harmonia i równowaga panującego świata.

 

146_shaman-from-magor.jpg

Edytowane przez Vaticinator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności