Skocz do zawartości

Tomasz Gr


Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas ćwiczę rysunek. Ołówek i tusz wciąż chodzą;)

Wzięłem sie też ostatnio za farby.

Rysunki wstawie jak zeskanuję:D.

Zrobiłem dwa digitale kopie żeby nie zapomnieć co to tablet;p

Kopia Frazetty robiony ok. 2-3 h. Próbowałem wcześniej namalować farbami ale nie potrafię mieszać kolorów;/. Mimo iż kupiłem koło barw.

Na kompie moge poprawiać dowolnie jak widzę błędy których nie widziałem na etapie szkicu. Nie jestem przekonany, puki co do farb. Mam nadzieję,że to się zmieni.

Masakra...

Drugi digital to jakaś babka na koniu(zdjęcie)

 

vVQ3JgY.jpg[/img]

 

e5t8ibf.jpg[/img]

Edytowane przez Tomasz G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 290
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciężka srawa, przynajmniej dla mnie. Nie wiem jak podbić nasycenie koloru itd. jednak trzeba tutaj wiedzy. Chyba, że ktoś urodził się geniuszem i pił farbę z mlekiem matki;p.

Staram się używać małej ilości farb. Jak nie będę dawał rady to dokupie więcej;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisz sie na kurs rysunku i malarstwa, serio. Sam wszystkiego nie ogarniesz. Natomiast jesli chodzi o kolo barw - jestes pewien, ze korzystasz z dobrego modelu? :D Pigmenty korzystaja z innego modelu niz program komputerowy, do tego to sa wciaz farby, wiec ten sam kolor innej firmy moze inaczej wspolpracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysowalem tylko nie mialem czasu tego wstawiac xdxdxd musialem sporo dla studia porobic komiksow, z ktorych częsc bedzie wykorzystana jako storyboardy a część zostanie wydrukowana, podarta, zgnieciona, spozyta, wydalona, spakowana w koperte i wyslana do afryki ;ddd

 

ps. co tem halkogoblin ma z ręką, warum nie ma kciuka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Ten skrót jest taki dziwny ,że ciężko było mi zrobić dobrze dłoń. Nie udało się. Może jakbym dłużej posiedział to bym zrobił dobrze.

Następnym razem postaram się żeby wszystko grało. Stworów takich więcej nei przewiduję;).

 

6jhwSMC.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne!! widać że kolory łapiesz, strasznie mi sie podoba to odbicie marchewek na tarce.. ;-) możnaby się jedynie nieco przyczepić do struktury czyli innymi słowy jakby to w samej perspektywie łapnąć to pare lini pewnie by sie rozlazło... ale poza tym całkiem całkiem.. :D to farby czy tablet..?? za mały obrazek zeby jednoznacznie stwierdzic, ale ja stawiam na farby.. :D cholera sam się muszę za martwe wziąć... :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sporą przerwe od rysunku, spory kawał drewna przywalił mi w rękę. Dłoń poobijana, paliczek dalszy środkowego palca został złamany, kość wypchnęła paznokieć. Skończyło się na złamaniu, usunięciu paznokcia i 5 szwach.

Po ponad 2 tygodniach, we wtorek zdjęto mi szwy. (patrz zdjęcie). Smacznego:D

mDxLDc8.jpg[/img]

 

Już tak nie boli i wracam do rysowania:D

Speed na SP na forum

LJxv1hX.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny paluszek

 

ten ork płaski, nei widac ską pada światło, straszna mazanina pędzlami, mało czytelne c: i staraj się nawet na takich szkicach różnicowac materiał. Metal ma bardzo ostre krawędzie i spory kontrast na specularach, coś w tym stajlu:

 

1452302_315702938614362_1290971378216876517_n.jpg?oh=f5d40ca40d8eda1efe5e9d27640905a5&oe=54C484CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie, ze do polowy malowales to z jednym oswietleniem a od polowy z drugim, przez ten dziwny cien ktory rzuca jablko na stół. wygląda jakby byl rzucany zupełnie skądindąd. i dziwne jest dla mnei ze jablko i lyzka nie rzucily cienia na zeszyt i nie odbily sie w zeszycie ani troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DraxMutHurt, dzięki za opinie. Może nie widać tego ale serio dosyć długo to dłubałem, często zmieniając koncepcje itd. Jakbym dokładniej przemyślał co będę rysował to by był lepszy efekt. Tak czy inaczej ten rysunek sporo mnie nauczył. Może faktycznie warto spędzić przy nim jeszcze trochę czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Niezły postęp zrobiłeś od początku tej teczki. Widać, że ciężka praca popłaca. Ja na Twoim miejscu skończył bym ten ostatni obrazek, bo do połowy jest fajnie wykończony. Wygląda to tak jak byś pracował od góry do dołu, a na dół już Ci nie starczyło czasu. Woda, góry, spodnie, buty, szmatka. Jak to wyrenderujesz do końca to będzie solidna pracka moim zdaniem. Co do dłoni, mam wrażenie, że była po prostu za bardzo obrócona w nadgarstku, a jak poprawiłeś to jest ok, ewentualnie można by spróbować bardziej subtelnie zaznaczyć kostkę. Chociaż mnie osobiście to aż tak nie razi, bardziej razi nie wykończona druga połowa pracy :).

 

A tak poza tym to jak przeglądałem Twoją teczkę to zauważyłem, że bardzo fajne Ci wychodzą martwe natury, np. to:

 

http://i.imgur.com/uYqZimA.jpg

 

Zrób takich więcej bo fajnie się na to patrzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności