Skocz do zawartości

Maxwell Render for Artlantis


Gość Paulina Fryz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina Fryz

Witam,

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób mam uruchomić Maxwella w Artlantisie5. Problem polega na tym że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tym programem ;/ Oglądałam tutoriale jak pracować na tym silniku, niestety u mnie w Artlantisie nie ma dodatkowych bibliotek Maxwella. Na pewno aktywowałam Maxwella i co dalej... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Paulina Fryz

Dziękuję za pomoc nie spodziewałam się że ktoś mi odp. Muszę przyznać że ogarnełam już rendering, chodzi mi o specjalne biblioteki dla maxwella w jaki sposób mogę je załadować, są w oryginale czy dokupuje się je osobno? [ATTACH=CONFIG]95328[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakie konkretnie biblioteki Ci chodzi? O shadery? Bo jeśli tak to są one dostępne za darmo na stronie maxwella. Zakładam, że w artlantisie masz opcję załadowania oryginalnych shaderów maxwella, choć bo artlantisie wszystkiego można się spodziewać.

 

PS. Na całe szczęście już niebawem wychodzi ArchiCAD 18 z wbudowanym silnikiem do renderowania (cinerender), więc nie wróżę świetlanej przyszłości artlantisowi, który moim zdaniem bazował na użytkownikach ArchiCAD'a oraz ich (częściowej) niewiedzy/nieświadomości, że do renderingu projektów z ArchiCAD'a można użyć czegoś innego niż artlantis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności