Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Maxwell Render for Artlantis

Member

Podziękowania

Domyślnie Maxwell Render for Artlantis

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam,
    Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób mam uruchomić Maxwella w Artlantisie5. Problem polega na tym że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tym programem ;/ Oglądałam tutoriale jak pracować na tym silniku, niestety u mnie w Artlantisie nie ma dodatkowych bibliotek Maxwella. Na pewno aktywowałam Maxwella i co dalej... Proszę o pomoc.

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

Na pierwszym obrazku masz jak przestawić w studio na maxwella a na drugim jak odpalić rendering
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wybór renderera.jpg
Wyświetleń:	233
Rozmiar:	163.6 KB
ID:	95319   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rendering.jpg
Wyświetleń:	230
Rozmiar:	175.9 KB
ID:	95320  
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dziękuję za pomoc nie spodziewałam się że ktoś mi odp. Muszę przyznać że ogarnełam już rendering, chodzi mi o specjalne biblioteki dla maxwella w jaki sposób mogę je załadować, są w oryginale czy dokupuje się je osobno? Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bib.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	323.7 KB
ID:	95328

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ale o jakie konkretnie biblioteki Ci chodzi? O shadery? Bo jeśli tak to są one dostępne za darmo na stronie maxwella. Zakładam, że w artlantisie masz opcję załadowania oryginalnych shaderów maxwella, choć bo artlantisie wszystkiego można się spodziewać.

PS. Na całe szczęście już niebawem wychodzi ArchiCAD 18 z wbudowanym silnikiem do renderowania (cinerender), więc nie wróżę świetlanej przyszłości artlantisowi, który moim zdaniem bazował na użytkownikach ArchiCAD'a oraz ich (częściowej) niewiedzy/nieświadomości, że do renderingu projektów z ArchiCAD'a można użyć czegoś innego niż artlantis.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów