Skocz do zawartości

Mortal Kombat X - pierwszy trailer


ezils

Rekomendowane odpowiedzi

Tej gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać :) Kolejna część i pierwszy trailer CGI zrobiony przez Digital Dimension:

 

[video=youtube_share;Ci6lMQNLKZU]

 

albo:

 

 

Tutaj plazma jakość:

http://www.gamersyde.com/hqstream_mortal_kombat_x_who_s_next_-32193_en.html

 

Powinni zmienić muzykę :/ Całość jest zrobiona à la gameplay bez HUD. Ciekawie.

Więcej info o grze na E3.

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cinematik zrobiony w klimacie gameplaya wygląda ładnie. zachowali jakość gameplaya kosztem typowo cinematikowych produkcji, w tym przypadku mnie to przekonuje, dobry wybór.

mi się podoba, czekam z niecierpliwością, to jedna z moich ulubionych serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka faktycznie nie pasuje i same postacie jakieś takie mało dopracowane. Zastanawia mnie jednak dlaczego animacja jest tak słaba, może zbytnia plastyczność postaci. Buźka SubZero przypomina mi Raidena z MK9.

Fajny klimat i ciekawe czy dodadzą coś nowego, czy skupią się jedynie na zmianie skórek i otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra nie jest az tak zle ... Nezumi

Szkoda ze nie wykorzystali potecjalu popularnosci mortala. mogli zrobic cos zapadajazego w pamiec , kultowego . Tlo calkiem spoko. Kamera bez klimatu i szkoda postaci i ich animacji i swiatla ... Sub zero mozna bylo fajnie zrobic i pokazac... sredni cinematic jak kilka ostatnich co widzialem nie liczac blura , nie jak na te czasy

Edytowane przez staszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiadomo jaka bedzie grafika w grze ale jako posiadacz i Mortala ostatniego i Injustice jakos zupelnie sie nie obawiam o jakosc grafiki...

Zaloze sie ze gdyby grafa w grze dorownywala tej z filmu to i tak ktos by narzekal - no bo przeciez w filmie powinna byc lepsza :D Ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motko Bosko kto to animowal...:|. Mam sentyment do mortala i mimo to ten trailer mnie zniesmaczyl. Grafika OK ale animacje jak dla mnie slabiutko. I tak woli wyjasnienie: nie, nie potrafilbym lepiej, nie, nie narzekam bo jestem Polakiem, tylko dlatego ze mi sie nie podoba animacja ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi sie wszystko podobac, spoko. Ale czy to przypadek ze WYLACZNIE tutaj zauwazylem narzekania na animacje? Bo na muze zeby nie narzekac to trzeba byc gluchym :D i jak swiat dlugi i szeroki narzekania sa.

To pewnie przypadek.

Or... is it? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi styl animacji nie pasuje mi do MK. Postacie ruszają się jak kukiełki. Pierwsze skojarzenie, to brak zerwanego tempa i wrażenie że postacie tańczą w parze, a nie toczą pojedynek.

Nie pisałem tego, bo celowo szukam dziury w całym, ale od takich tytułów jak MK wymagam więcej. Każdy ocenia to co widzi, a to co widzę mi nie leży, co nie znaczy że narzekam. :) Czy to źle że wyznaczam wysokie standardy produktom które mnie interesują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

floo - jak piszesz ze cos jest slabe to znaczy, ze narzekasz :D Masz prawo oczywiscie.

Zauwazam jedynie fakt, ze TYLKO tutaj (a czytam sporo o tej gierze bo lubie i pogrywam) ludzie rzucaja boskimi matkami zalamujac rece nad lalkowa animacja. Kiepska muze zauwazyli na calym swiecie ale tylko na Zielonej Wyspie animacja nie spelnia oczekiwan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej.

A tak nawiasem mowiac jakby ktos chcial to teraz mozna za grosze dostac poprzedniego Mortala i Injustice na Steamie. Nie wiem ile potrwa promocja ale wiem na pewno, ze poprzedni Mortal za $4.99 USD jest zdecydowanie dobra cena (chyba ze w Polsce jest jakos z Euro ale i tak daje rade).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska muze zauwazyli na calym swiecie ale tylko na Zielonej Wyspie animacja nie spelnia oczekiwan :)

Może dlatego że kupiłem MK9 które teraz leży w jakimś pudle, a do aktualizacji wymagam świeżości i podniesienia poziomu.

Powiem tyle że "Avatara" nie jestem wstanie obejrzeć, bo usypiam po 5minutach, ale np. "District 9" robi na mnie wrażenie.

Natomiast średnio mnie interesuje opinia ludków na zielonej wyspie, sam decyduje co wybieram na podstawie własnych standardów, które tworzę w oparciu o doświadczenia. ;)

@Nezumi za dużo generalizujesz, bo tego co napisałem nie traktuje w kategoriach narzekania, tylko to moja opina na temat tego co myślę o tej animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie mówić - media zartują, że MKx przebiło popularnością applowy WWDC, więc na pewno wszystkim sie podoba. Też bym się cieszył, gdyby tak wygladal gameplay - bo chyba mocap z gameplaya wyciągany.

 

niemniej odnosnie komentarzy znalazłem coś lepszego nż poprzedni jpeg:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nezumi - czyli, ze co ? Jakbym narzekal na muzyke to byloby OK, bo wszedzie indziej tez na nia narzekaja, ale jako ,ze na animacje juz nie, wiec "narzekanie" na animacje jest be...bez sensu. Przeciezn nie bedziemy wszyscy lizac sie po jajkach tylko dlatego, ze gdzies indziej tak robia ;). Widzisz, mnie z kolei muzyka totalnie obeszla, za to kiepskie animacje od razu rzucily sie w oczy i o tym napisalem. Moze ja po prostu jestem bardziej gluchy niz slepy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelkos - ja nie mowie co powinienes a co nie. Zauwazam prosty fakt ze "nasi" jak zwykle maja standardy wyzsze. Szlachta CG.

 

Wiecej "kiepskich animacji" z Mortala - sporo gameplaya. Wiem ze kiepsciutko ale moze ktos sie zainteresuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelkos - ja nie mowie co powinienes a co nie. Zauwazam prosty fakt ze "nasi" jak zwykle maja standardy wyzsze. Szlachta CG.

Wiecej "kiepskich animacji" z Mortala - sporo gameplaya. Wiem ze kiepsciutko ale moze ktos sie zainteresuje...

Proponuje więcej dystansu, nie traktować tego tak osobiście.Nie ma sensu dorabiać sobie do tego ideologii o hejtowaniu.

Nie wiem natomiast jak długo grasz/grałeś w MK, ale proponuje przypomnieć sobie co działo się z tą serią przed pojawieniem się MK9 i skąd ten sukces 9-tki. Nie bardzo też rozumiem jaki ma związek animacja trailerze MK z tym co się dzieje w grze, bo dla mnie to dwie różne sprawy. MK miało już lepsze trailery i gorszą grywalność, a tutaj mogę się mile zaskoczyć.

 

Widzisz, powtórzę się raz jeszcze. Avatar to dla mnie świetny demo reel technologiczny i jego sukces to "wiarygodność", co nie znaczy że źle myślę o ludziach którzy jarali się tym filmem. Przyklej mi więcej etykietek + dodaj w gratisie choineczkę zapachową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moge cudze narzekanie traktowac osobiscie? Po raz chyba trzeci powtarzam, ze jedynie odnotowuje fakt iz wylacznie tutaj slysze narzekania co do grafy/animacji. Jesli ci to odpowiada to mozesz to sobie nawet poczytac jako zaszczyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle to samo, niczym mnie ten gameplay nie zachwycil. Xraye i zlamania/slow mofajne, ale wciaz brakuje mi czegos swiezego w tych bijatykach. Mogliby postawic na wieksza integrację z otoczeniem albo np dynamiczna zmiana scenerii, nie wiem koles kopnie drugiego, ten wleci w glab mapy etc. Pomyslow jest masa, a schemat od wielu lat ciagle ten sam i oklepany. To juz jest nudne, na jedno kopyto zrobione. Podziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności