Skocz do zawartości

The Division - nowy trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bardzo dobra reżyseria, Hollywood chyba już dawno wszedł do branży gier, nie wierzę, że takie rzeczy pilotują graficy 3D. Niby historia taka jak w innych gierkach, ale jak opowiedziana! Ten trailer również wspaniale się słucha, muszę przyznać, że ścieżka dźwiękowa jest tutaj na bardzo wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same zdanie - jak zobaczyłem tą zapowiedź, to od razu uznałem ją za najlepszą z E3.

Świetnie wyreżyserowane, ładnie poprowadzone. Krótka historyjka o ludziach bez ludzi (przez większą część trailera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator - odniosłem się do komentarza Monia. Domyślam się, że twórcy gier zatrudniają reżyserów z Hollywood już dziś.

 

Tym samym odbierasz umiejetnosci wszystkim, ktorzy poza Hollywoodem robia filmy niezalezne, europejskie, a w tym kontekscie gry. Srlsy, dobre rzeczy robi sie takze i bez hollywoodu, zeby wymienic chociazby rewelacyjne sceny z LAst of Us (rezyserowane przez debiutanta).

 

Trailer Division to nie jest jakis rocket-science, "po prostu" ktos mial dobry pomysl. Hollywood nie ma monopolu na dobre pomysly, niektorzy powiedza, ze jest wrecz odwrotnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator - odniosłem się do komentarza Monia. Domyślam się, że twórcy gier zatrudniają reżyserów z Hollywood już dziś.
Reżyserów ale nie reżyserów trailerów. Tak mielibyśmy dźwieki z incepcji, slo-mo i miganie czarnego ekranu co 2 sekundy i wszystkie inne oklepane motywy z każdego trailera filmowego z ostatniej dekady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baggins: A jest jakiś powód dla którego tych informacji nie można po prostu zgooglać. Naprawdę podczas premier ciężko znaleźć (o ile tak jak mówiesz nie wiesz z samego źródła) studio/grafików odpowiedzialnych za te filmy. Chciałbym móc przy każdym coś takiego dodać, ale Blur się tym nie chwali (zarobienie?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj pierwsze dni po release trailera to jest exclusive i nie można wrzucać nigdzie indziej. Po paru dniach/tygodniach można się chwalić. Axis już wrzucił Dead Island na swoje Vimeo np. - zależy od klienta. Poza tym ci najwięksi naprawdę nie muszą się śpieszyć. Nieoficjalnie to się rozchodzi dużo szybciej, ale nie będzie taki dziadek jak ja uczył młodzieży jak z fejsa korzystać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Młodzież 30+ sprawdza fejsa. Nie chodzi o ten konkretny przypadek. Bo faktycznie niektórzy coś piszą, ale tylko garstwa. Być może masz w znajomych (na bank) ludzi bezpośrednio z Blur i w ten sposób widzisz (zresztą wiesz, że tak wyłapałem Wasz film, którym się nie chwaliliście). Oficjalne kanały na FB wcale się tym nie chwalą. Nie od razu.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności