Skocz do zawartości

Animacja postaci 2.5d w Blenderze - zlecenie


Rekomendowane odpowiedzi

Sewer Hrehorowicz

 

Strona firmowa: http://crystalvision.pl (www, grafika, ilustracja, gry komputerowe)

 

Poszukuję osoby na stanowisko: animator (zlecenie)

 

Forma zatrudnienia: umowa o dzieło

 

Obowiązki: Animacja postaci jak w opisie poniżej

 

Kontakt: sewer(at)crystalvision.pl (proszę napisać tytuł ogłoszenia w temacie maila)

 

Dodatkowe informacje:

Poszukuję animatora, który nada ładny i naturalny ruch mojej postaci :). Postać to płaski mesh w Blenderze, zrigowałem go na tyle, na ile potrafiłem i na razie jest to do moich celów wystarczające. Poniżej załączone screeny, na których widać, jak to wygląda:

 

hzoecrvesmrikawxqjwbjmdnukoodnljpkjlfksjuxsvnbcvvuhhttyvvbkrcgaeahszrkrgqngmthasittigdqwmnpeaagnxnvfiddkdbqgnmboarjinrywqwndunfp

btphoglysaddrnymhowmnklqlojjmaqehvohvdhlrgcbbjtswttedskrizwzwcmrkyvvzrrdglughjobvrmshmbplwyvhippukrdoytfcpxsxdjzlueepukxxfkcsvwy

 

Gra będzie miała widok z boku, podobnie jak klasyczna platformówka. Pan będzie mógł poruszać się w obu kierunkach, będzie chodził nie tylko po płaskim, ale także po pochyłościach. Moja animacja niestety ssie, tak więc poszukuję kogoś, kto zrobi to znacznie lepiej (na przykład tak jak tu:

).

 

W zakres zlecenia wchodziłyby następujące sekwencje:

* cykl chodzenia

* cykl biegania

* cykl skradania się

* podnoszenie przedmiotu z ziemi

* użycie przedmiotu (np otwarcie drzwi kluczem; najlepiej uniwersalna animacja)

* idle

...oraz opcjonalnie:

* śmierć (uderzenie z przodu i z tyłu)

* potknięcie się (do przodu i do tyłu)

* otwieranie drzwi

* zawrócenie

* obrót o 90 stopni i przejście do przodu (np. postać wchodzi przez otwarte drzwi)

* wspinanie się

* skok

* kucnięcie

* wiszenie na krawędzi urwiska (oraz podciąganie się)

* brodzenie w wodzie

* utonięcie

+ 50% więcej na to, czego nie przewidziałem

 

Proszę o wycenę w następujących wariantach:

1. z użyciem obecnego rigu w blenderze, w pseudo-2d (jakkolwiek to zwał), z rozbiciem na sekwencje podstawowe i opcjonalne

2. z odtworzeniem postaci w pełnym 3d na podstawie konceptu (nie musi mieć super detali, chcę osiągnąć bardziej malarski czy ilustracyjny efekt, podobnie, jak na filmiku w opisie powyżej), z rozbiciem na sekwencje podstawowe i opcjonalne

 

Zainteresowanych poproszę o wysłanie wyceny na e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności