Skocz do zawartości

OSTATNI CZŁOWIEK - jakies wymarle miasto, tytulu jeszcze nie ma


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy powinnam wyrazac swoje zdanie ale wydaje mi sie ze juz byl bardzo podobny pomysl i te ponure bloki tez juz byly. Oczywiscie jak na razie to zazdroszcze takiej wprawy w rysunku. Nie chce zebym zostala zle odebrana, bo moze mam za male doswiadczenie zeby krytykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryza - > no wlasnie sie nad tym tez zastanwialem ;/ ale miast wsumie juz jest troche na tym forum wiec plus jedno moze nie zaszkodzi? ja chce troche inny charakter temu nadać.. od samego początku mialem taki pomysl (zreszta nawet w speedach cos probowalem pod tym kotem :) ) ale dopiero teraz zdecydowalem sie o realizacje w bitwie ;/ wzoruje sie troche na homewordzie i syd medzie ... bedzie bardzo mocno futyrystycznie ... dobra zobacze co powiedzą jeszcze inni, wypowiadac sie w tej kwiestii :) tylko nie bluzgajcie za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

little-ninja hohoh jaka pozytywna kokurecja to mi sie podoba, chyba bedzie ciekawie i milo podczas bitwy :) powodzenia też zycze :) a tu upade, nei wiem czy od poczatku niez aczc ale narazie ciągne dalej ;/ jescze sie poprzechadzam posparecuje pozastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w tym rzecz ze ktos to robi... kwestja jak ugryzc temat tysiace razy powielany i pokazac go swierzym, na tym polega sztuka jak mniemam heh...co do pracy scorpia to zupelnie szczerze zgadzam sie z belzebubem technicznie jest super ale bez pomyslu na kadr...

 

 

wiec se chlopie przemysl ... i zrob tak zebym rekawic nie wiozl na darmo ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlascie niszcyzc szkoda :) nieee.. jaaa.. to zrobie od poczatku zupelnie pomyśle jescze nad pomyslem i wogole... ale ale to dokoncze no bo kurcze.. zawsze jak cos zaczynam to nie koncze musze sie tego oduczyc, pozatym specjalnie dla fryzy bo byla ciekawa efektu ;* ;] do kiedy jest czas? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jescze sei poniszczy, bedzie duzo gruzy i tede w nastepnym upadzie :) zakonczenie bedzie bardzo optymistyczne i miłe :) [ wiec totez stąd takie kolory ] kolegaalek zgadzam sie całkowice, tamta bitwa to jakies nieporozumienie... tigery i leandery powinny podostawac razem 1 miejsce ale oni chyba byli w jury : D pozatym to chyba byla najkrutsza bitwa i kazdą prace sie robila 2 4 5 gora 15 minut... no ale ciekawie powychodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scorpi - wągliki już lecą do ciebie. będziesz potem płacił odszkodowanie mojej rodzinie za straty moralne. pod wpływem twoich prac zacząłem wieszać obdarte ze skóry króliki na żyrandolu... krew spływa po ich drobnych ciałkach, by odetchnąć na chłodnej ziemi, która wtóruje im swym zachwytem... taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!

 

potem będę miał kompleks. i, i, i i ii będe bił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eksta efektowne, takie zawsze dzialaja, moge powiedziec jako nowicjusz w bitwie, co oczywiscie znaczy, ze mi sie podoba

 

ale widze, ze inni znajac twoje prace sie tego wlasnie boja

 

wielki komplement za technike, moze zdradzilbys cos w tym temacie, bo zgadujac powiedzialabym ze to podlozona fajna fotka, ktora photoshopem opracowujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności