Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Ford Mustang polift concept.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od paru lat śledzę to forum, jak i obserwuje z zachwytem prace niektórych. Często te które trafiają na front motywują mnie do nauki grafiki. Dzięki temu forum po prostu wiem co chce robić w przyszłości. Zaczynałem od zera i nadal uważam się za amatora, nie skończyłem żadnego kursu czy szkoły w dziedzinie grafiki, do wszystkiego dochodzę sam często bez użycia nawet tutoriali.

Oto moja ostatnia praca. Ford Mustang lekki polift concept.

 

Soft C4D

Render Vray

Delikatny PS

 

20zbiix.jpg

rtfehw.jpg

2dgpd89.jpg

 

Pozdrawiam i zapraszam do surowego komentowania ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trochę słabe materiały - nie kupuję tego lakieru. Powinien się błyszczeć i odbijać bardziej, zwłaszcza pod dużym kątem (fresnel)

 

Czyli co materiały do poprawy... widzę teraz na innym komputerze że prace są dość ciemne, nie wiem czy w domu nie mam źle ustawionego monitora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sobie fotografie samochodów w ruchu. Co do lakieru masz za żywe te kolory - musi być więcej przebłysków, odbić otoczenia, światła. Zobacz ile się dzieje na tym lakierze :http://image.motortrend.com/f/classic/features/12q3_1966_chevrolet_chevelle_grand_national_race_car/41952173/1966-chevrolet-chevelle-grand-national-race-car-front-three-quarter-in-motion.jpg

 

Nie widać opon - materiał również do poprawy

Co do za ciemnego - trochę kontrast za duży dowaliłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sobie fotografie samochodów w ruchu. Co do lakieru masz za żywe te kolory - musi być więcej przebłysków, odbić otoczenia, światła. Zobacz ile się dzieje na tym lakierze :http://image.motortrend.com/f/classic/features/12q3_1966_chevrolet_chevelle_grand_national_race_car/41952173/1966-chevrolet-chevelle-grand-national-race-car-front-three-quarter-in-motion.jpg

 

Nie widać opon - materiał również do poprawy

Co do za ciemnego - trochę kontrast za duży dowaliłeś

 

Dzięki wielkie rzeczywiście materiały jeszcze do poprawy, kontrast za duży :p zastanawiam się czy temat nie do WIP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak pracujesz nad jakas scena, warto miec przygotowanych mase fotografii, otworz sobie jakas fotke samochodu w sloneczny dzien i spojrz jaka duza wartosc refleksji ma lakier samochodowy, jak zachowuje sie cien itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepiej

 

zgodzę się, jednak to nie znaczy, że jest świetnie

 

po pierwsze to ustawiłbym go trochę dalej na tej drodze

 

swoja drogą trochę chyba za duży jest

 

nie wiem skąd takie odbicia na oponach, opony powinny być bardzo ciemne przy takim słońcu

 

a auto powinno trochę przejmować kolor słońca o tej porze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności