Skocz do zawartości

akeytsu - program 3D do rigowania i animacji


floo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zio_mal .. zastanawiam się jak Tobie odpisać. Hmm.. albo jakoś lekko sarkastycznie, albo bardziej na serio. Myślę, że odpiszę na serio.

Mam wrażenie, że bez problemu da się importować modele z dowolnego softu. Formatów zapisu modeli jest trochę. Z eksportem też nie powinno być problemu. W dobie allembica i różnych systemów keszujących animację powinno pójść gładko. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której kolesie z tak ogromnym doświadczeniem w produkcji, zabierający się za stworzenie softu do animacji, pominą kwestię eksportu na zewnątrz i możliwości wyrenderowania w dodwolnym otoczeniu i dowolnym silniku renderującym.

Rozumiem więc Twoje pytanie i obawy.. myślę jednak, że możesz spać spokojnie - będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której kolesie z tak ogromnym doświadczeniem w produkcji, zabierający się za stworzenie softu do animacji, pominą kwestię

 

Kris_R, możesz powiedzieć coś więcej o tym ogromnym doświadczeniu? Nie znalazłem za bardzo informacji na ten temat, a ciekawi mnie co to za zacne towarzystwo stoi za tym nowym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już Reanimator dał linka - dalej sobie Rotomonks pewno sam już poradzisz.

 

Łał, jesteście genialni, skąd wiedzieliście, że napis na górze głównej strony projektu prowadzi do zupełnie nowej strony, gdy się nań kliknie? Czy to był właśnie ten słynny internet, o którym tak dużo sie ostatnio mówi?

 

A poważnie, bardzo mi przykro, że moje pytanie nie zostało właściwie odebrane. Spodziewałem się usłyszeć o jakichś znanych i uwielbianych guru animacji i rigowania, "ogromnym doświadczeniu w produkcji", bo te dwie średnio informatywne strony z linkedin to jakieś zawrotne nie są, chociaż zależy oczywiście jak na to patrzeć. Nie chcę drążyć tematu, bo najwyraźniej nie ma czego, a cytowane sformułowanie było tylko przejęzyczeniem, ale jeśli faktycznie znacie tych ludzi bliżej, to bardzo chętnie dowiem się o nich więcej. Chyba, że jedyne co macie to ten link albo tekst, że mogę sobie wygooglować. Bez spiny, pytam przecież tylko, bo sie nie znam. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie musimy czekać ani na betę ani na zetę, ten program nie jest i nie będzie dla mnie. Ale ja nie pytałem o program, tylko o to wspomniane przez Ciebie „ogromne doświadczenie w produkcji”. Ciekaw byłem, bo interesuję się, co tam w branży piszczy, a gości nie znam, ale widzę, że tak tylko palnąłeś. I git, nie ciągnijmy już tego, temat zakończony. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności