Skocz do zawartości

3ds max Extension 1


Monio

Rekomendowane odpowiedzi

Azbesty musisz popracować nad stylem pisania czy coś.

Bo po Twoich postah nie da sie stwierdzić czy żartujesz czy mówisz serio ;)

O Twoich żartach musimy się dowiadywać dopiero w Twoich tłumaczeniach ...

Chyba, że to taki fortel na wypadek jakby ktoś sie przyczepił to obrócić wszystko w kiepski żart.

A ten gifik to montaz nie wiem czy wiesz ;) Takie sytuacje nie mają miejsca nawet 1 na milion , chyba że pracujesz na kalkulatorze ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To jak to jest, w innych softach animacja tez jest wyswietlana we viewporcie w 5fps? przy jednym rigu? Nikt tego problemu nie widzi? przy 5 szkieletach mialem we viewporcie cos kolo 2fps na gtx 770 i xeonie 3,4ghz. Komfort pracy do niczego.. Bez zadnych turbo smoothow..

A ci sie o wyglad ikonek spieraja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłeś tego wszystkiego napisać w jednym poście? + zrobiłeś offtop. + nie jestem trollem.

po prostu mam swoje zdanie na pewien temat inne niż większość i jest ono kontrowersyjne. Ale jak na polske przystało w tym kraju nie można mieć swojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azbesty, szkoda tylko, ze przyznajesz sie do żartu TYLKO wtedy, jak ktos Cie wysmieje...

Skoda słow...pewnych zachowań nie da sie wyplenić!

 

bo niestety trzeba niektórym osobą tłumaczyć żarty bo myślą że dane zdanie jest total serio. czy też nie rozumieją ironi ewentualnie metafory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest, to że do wątku o maya extension jest 1 komentarz, a do 3dsmax jak zwykle fala nienawiści , zachwytów i trollowania :) Z 3dsmax zrobiła się trochę taka święta wojna jak linux vs windows.

 

@Azbesty aka Kramon : Fakt możliwości wypowiada się na każdy temat w każdym miejscu nie oznacza , że trzeba z niego korzystać. Ileż wątków już przelałeś o maxie, blenderze i innych softach , wzbudzając więcej kontrowersji niż taśmy wprost. Powiedz mi jaki to ma sens ? Jak pojawi się zaraz news o modo, cinema4d czy blenderze czujesz potrzebę skomentowania ? Bo nie potrafię inaczej tego wyjaśnić. Tyle już napisałeś swoich opinii, tyle razy się tłumaczyłeś o co ci chodziło, co było żartem a co nie. Rzadko te dyskusje są konstruktywne, z reguły są destrukcyjne. Zamiast komentować, zajmij się czymś co ci wychodzi dobrze, nie wiem tworzeniem tutoriali, grafika 3d albo jazdą na rowerze. Ja lubię tańczyć, ale kompletnie nie potrafię dlatego tego nie nagrywam i nie bombarduje internetu moim brakiem koordynacji ruchowej. Ty najwidoczniej nie potrafisz prowadzić dyskusji na forach internetowych i nie zwalaj tego na ludzi, że nie rozumieją o co ci chodzi, przez 8 lat jak jestem na tym forum wszyscy się dogadują z nielicznymi incydentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niestety trzeba niektórym osobą tłumaczyć żarty bo myślą że dane zdanie jest total serio. czy też nie rozumieją ironi ewentualnie metafory.

Niestety niektórym osobom trzeba wytłumaczyć znaczenie słowa "ironia ewentualnie metafora"(dla jasnosci, moich 10 ostatnich wyrazów to ironia w Twoim kierunku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niestety trzeba niektórym osobą tłumaczyć żarty bo myślą że dane zdanie jest total serio. czy też nie rozumieją ironi ewentualnie metafory.

 

Ironiczna prawda jest taka że jesteś złośliwym trollem, zaśmiecającym uparcie wątki poświęcone programom których nawet nie znasz i nie używasz. Jeśli to twoja metoda promocji blendera to zapewniam że tylko zniechęcasz. Wyrabiasz użytkownikom Blendera opinię, za przeproszeniem, analfabetów i fanatycznych idiotów, a to przecież nie prawda.

Edytowane przez diabelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam watek i był oki i spoko dopóki nie zaczęło się bicie piany z kolegą A. Zastanawia mnie po kiego ...... w ogóle wdajecie się z nim w jakiekolwiek dyskusje skoro i tak macie swoje zdanie a skutek jest jeden przez kilka stron dywagacje nie na temat. Czy naprawdę nikt tu nie zna socjotechniki pod hasłem "olać i nie komentować" a jeden post trolla utonie w morzu innych na temat

 

A wracając do tematu to nie wyobrażam sobie sytuacji że po nowej instalacji maxa dostaję coś co wygląda jak Blender jeśli chodzi o interfejs (i nie że coś mam do blenderowców po prostu interfejs tego softu nie podchodzi do pracy akurat konserwatywne podejście autodeska do ich fejsu jest mi jak najbardziej na rękę nie mówiąc już o wygodzie ze mimo zmieniania cyferek wersji dodawania do nich mniej lub bardziej udanych patentów człowiek pracujący na tym sofcie i przesiadający się nawet skokowo co jakąś wersji na nowszą nie ma problemu w znalezieniu się w niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności