Skocz do zawartości

Wiz: Interior, Mieszkanie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałbym zaprezentować niekomercyjną pracę którą wykonałem w ostatnim czasie w celu podszkolenia umiejętności oświetlania sceny oraz postprodukcji w PSie. Starałem się wyeliminować to co zazwyczaj raziło w moich pracach, a mianowicie szumy oraz ząbkowanie krawędzi :).

 

Soft: Cinema 4d + V-ray + PS

 

Pozdrawiam!

 

 

34nks91.jpg

 

33x77r8.jpg

 

30mbx2u.jpg

 

2r4txro.jpg

 

5a5e9w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam,

 

bardzo fajne wizualizacje, w ogóle ładne wnętrze. Mam tylko dziwne odczucia patrząc na ostatnie ujęcie. Jakoś tam się tłoczno zrobiło. Może to przez tą lampę widoczną na pierwszym planie. Ale to moje prywatne odczucie :) Co do samej techniki niestety niewiele mogę powiedzieć bo nie znam Cinema 4d, ale w postprodukcji zwiększył bym kontrast tej sceny. Dla mnie to trochę blado wygląda, zlewa się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki :) Na ostatnim ujęciu faktycznie nie do końca wiadomo na czym się skupić, na pewno lampa ma wpływ na takie odczucie. Jeżeli chodzi o kontrast to dałoby się podciągnąć w postpro. U mnie na laptopowym monitorze wygląda całkiem w porządku jak na moje oko. Zdesaturowałem trochę, to fakt. Chciałem żeby światło na wizkach było dosyć miękkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności