Skocz do zawartości

Luksusowa dziki cynamon


Z3Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli dobrze rozumiem, "refki" to zdjęcia, blueprinty i inne materiały, które towarzyszą nam podczas modelowania?

W tym przypadku była to prawdziwa butelka....ale to jeszcze nic nie znaczy, więc co przykuło Twoją uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poczatku myślałem, ze tak wołacie na jakis program, nie pytalem zeby nie wyjsc na idiote;p

 

Chyba juz wiem dlaczego nie robią rernderów obroconych butelek o 45. Przyjdzie zamowienie do takiego olafa i butelka okaze sie mniejsza niz na fotce, reklamacja i strata klienta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby przyszła do góry nogami, to bym się czepiał, że jest do dupy, bo na dnie brakuje płynu.

Nawet nie zauważyłem ze ona jest obrócona, ale to pewnie wina oświetlenia i mojej nieuwagi. Niemniej pierwsze co rzuciło się w oczy to grubość szkła psująca proporcje szyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za konkret.

Właśnie tu coś poszło nie tak, założyłem, że szkło głównej części butelki (też szyjka) ma tą samą grubość.

Zastanawiam się, czy to nie wina sceny, że szyjka tak dziwnie wygląda? Nawet wódka w tym miejscu wyglądała jak plastelina, więc ręcznie podkolorowałem i dodałem jasną plamę...

...ale o tym już w WIP?

Da się z miejsca przerzucić temat, czy mam skasować ten i założyć drugi?

Edytowane przez Z3Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności