Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 5678910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99

Wątek: Teczka3D: Karakan

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Hmm, nie widzę nigdzie w Internecie zdjęć referencyjnych, więc nie chcę ich wypuszczać poza kurs. Niżej wrzucam screen z rzeźby Scotta, co prawda inna poza, ale sześciopak też wyraźny.

http://www.scott-eaton.com/wp/wp-con...ure_zbrush.jpg

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

No ale tu referencja jest rzeba. Uwierz mi nie powinno go widac. Czegolnie ze to jest ostatnie miejsce gdzie meszczyzni gubia tlusz.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ale ten gość jest tak zbudowany. Przeglądałem rzeźby w tej pozie w google i wszyscy robili podobnie.
    https://blog.bodiesinmotion.photo/bo...s-coming-soon/

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ano tak właśnie jest zbudowany, w ramach referencji jest podane w sumie kilkadziesiąt zdjęć w różnych pozach, przy różnym oświetleniu i ekspozycji. Rzeźbę podrzuciłem wyżej bo nie chcę tych zdjęć rozprowadzać. A stwierdziłem, że rzeźba Scotta to w sumie całkiem dobra refka :D Generalnie ten gość ma kilka innych anomalii (nie wiem czy ten sześciopak to anomalia), bardzo krótkie nogi, czy brak jednego z zakończeń na prawym mięśniu serratus anterior (tego na rzeźbie nie uwzględniałem).

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Nie ma takich mocnych wciec. Spojz na poze odchylona do tylu. W dwoch innych mocno sie napial. Poze masz zrelaksowana. Nawet az tak sie nie wygina do tylu by skura sie opila na brzuch poza tym wtedy zaczyna sie uwidacznia klatka zebra

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jasne, możliwe, że absy wyrzeźbiłem trochę za mocno, łatwo przesadzić jak nie ma się jeszcze dużego doświadczenia w realistycznej anatomii. Ale to nie zmienia faktu, że te absy tam są i są mocno widoczne.
    Poleciała fota na priva jeszcze.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Udało mi się w końcu wyrenderować trochę figurek do druku 3D, które miałem okazję przygotować w tym roku dla studia Into the Unknown na potrzeby 2 kampani kickstarterowych będących bazą pod nadchodzącą figurkową grę przygodowo-strategiczną Aeon Trespass: Odyssey. Mocno oryginalne uniwersum łączące mitologię grecką z elementami science fiction.

Więcej renderów na artstation: https://www.artstation.com/kar

Member

Podziękowania

Domyślnie

Już zdążyłem je pochwalić na Artstation ale powiem jeszze raz - bardzo mi się podobają. Ciekawy jestem wydruków bo modele świetne. Brawo!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jeszcze raz dzięki! :)
    Na żywo nie miałem okazji jeszcze zobaczyć wydruków. Póki co z tych renderów powyżej tylko nimfa poleciała do backerów, reszta jest z drugiego Kickstartera, który jeszcze nie był wysyłany. Gdzieś widziałem jakieś 2 zdjęcia Curiosity Nymph chyba na FB, ale nie pamiętam gdzie, no i były wątpliwej jakości.
    Taka focia była wrzucona w czasie KSa, ale tu z kolei niska rozdziałka: https://goo.gl/m2R5BQ

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 5678910

Uprawnienia umieszczania postów