Podziękowania Podziękowania:  0
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Wideofilmowanie - videoblog dla początkujących.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam. Pragnę przedstawić państwu drugi odcinek mojego videbloga, w którym pokazuję i opisuję sprzęt niezbędny w pracy kamerzysty.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Witam, po dłuższej przerwie spowodowanej mnogością zleceń, przedstawiam państwu kolejny odcinek mojego videobloga, w którym zajmiemy się tworzeniem loga naszej firmy. Pozdrawiam Zbyszek.

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

Zenujaco slabe jak zwykle. Nie wiem w jakim celu jest kontynuowana ta prowokacja. Podejrzewam, ze jest to prezentacja gry aktorskiej. Zgadlem?
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Traitor Zobacz posta
    Zenujaco slabe jak zwykle. Nie wiem w jakim celu jest kontynuowana ta prowokacja. Podejrzewam, ze jest to prezentacja gry aktorskiej. Zgadlem?
    Eee tam. Mi się podoba. Poprawna angielszczyzna, wpisywanie własnego imienia tam, gdzie powinna być nazwa dokumentu, porada, żeby zostawić standardowe ustawienia rozdzielczości (bo przecież nie ma różnicy, czy robimy pod FullHD, czy na wizytówkę). Przy okazji fajnie się pisze czcionką w kolorze tła Ale z kolei trochę żal autora, bo jeśli Photoshop mu się przycina już przy zwykłej czcionce, to musi mieć strasznie słaby ten najnowocześniejszy sprzęt.
    A po za tym mógł by poduczyć się obsługi tego Photoshopa zanim zacznie uczyć innych, bo nie widać tych 15 lat doświadczenia. Ba! Tu nie widać nawet pół roku. Chociaż znajomość kilku podstawowych skrótów klawiszowych by się przydała. No i nie widziałem tu w ogóle operacji na warstwach. Ta taśma aż się prosiła, żeby ja przerzucić pod czcionki. Ale co tam. W końcu ja nie znam się na Photoshopie, więc nie będę się wymądrzał. Dobranoc państwu.
    Tylko mała porada dla autora. Jak chcesz kręcić nowy odcinek, to NAJPIERW przygotuj materiały, pomysły, koncepcje, grafiki itp, następnie do perfekcji opanuj to, czego chcesz uczyć, przećwicz kilka razy od początku do końca i jak nie będziesz musiał już szukać żadnych opcji, i będziesz wiedział, że wszystko idzie idealnie, dopiero bierz się za kręcenie. Bo szukanie opcji i cofanie operacji w czasie lekcji, "bo coś poszło nie tak", profesjonalnie nie wygląda.
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

troll
    Srebrna Galeria
    Awatar kengi
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki Zbyszku. Ja tam się dużo nauczyłem. Oglądam każdy odcinek. Dawaj więcej. Haters gonna hate.
    My opinions do not reflect those of my mind.

Member
    Awatar piko84
    Podziękowania

Domyślnie

Miałem napisać coś sensownego, ale się chyba powstrzymam. Możliwe też że ogrom profesjonalizmu wprawił mnie w zaniemówienie. Szkoda na to linków w wyszukiwarkach.
    Twardziel nie pije miodu. Twardziel żuje pszczoły.

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kengi Zobacz posta
    Dzięki Zbyszku. Ja tam się dużo nauczyłem. Oglądam każdy odcinek. Dawaj więcej. Haters gonna hate.
    Wbrew pozorom nie jestem haterem. Wręcz przeciwnie. Wypisując autorowi, jakie robi błędy, pomagam mu je poprawić i na przyszłość robić kurs na prawdę profesjonalny. Być może jestem jego największym przyjacielem.
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.

troll
    Srebrna Galeria
    Awatar kengi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ajgor Zobacz posta
    ...Wypisując autorowi, jakie robi błędy...
    Ja tam żadnych błędów nie widzę, no może trochę mógłby lepiej akcentować angielskie nazwy, ale może to nawet lepiej, Polacy łatwiej zrozumieją nawet nie znając języka.
    Zbyszek prowadzi kurs dla początkujących. To nie miejsce na popisówy ze znajomości skrótów, czy zaawansowanych funkcji programu, takich jak warstwy. Dzięki temu nikt się nie pogubi.

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

To nie jest kurs dla początkujących. Dla początkujących musiał by pokazać ekran monitora na całym ekranie i pokazywać powoli dokładnie, gdzie klika. A tego nie pokazuje. Po za tym czym innym jest akcentowanie nazw, a czym innym czytanie ich po literach jak w polskim. Dla początkujących masz tu:

https://www.youtube.com/watch?v=p7yiEVhGaAE

Lub po polsku tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=Oo8DRr0cpCo
    Ostatnio edytowane przez Ajgor ; 20-11-14 o 23:17
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.

troll
    Srebrna Galeria
    Awatar kengi
    Podziękowania

Domyślnie

Nie wiem Ajgor, ale może my oglądamy inne filmy... ja oglądam: Wideofilmowanie - videoblog dla początkujących. I uważam, że zupełnie nie masz racji.

co do twoich linków, tu masz timestampa (3:55) jak Zbyszek wyraźnie mówi w czym rzecz:
    https://www.youtube.com/watch?featur...1YUWxuLc#t=235

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów