Podziękowania Podziękowania:  0
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Wideofilmowanie - videoblog dla początkujących.

Member
    Awatar uncle
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    a jak sie tym canonem nagrywa full hd?
    czy caly trik polega na skajle w adobi premir pro? xD

troll
    Srebrna Galeria
    Awatar kengi
    Podziękowania

Domyślnie

Oczywiście, dzięki temu masz możliwość w wyjątkowych sytuacjach... np. jak klient posiada telewizor odpowiedniej klasy, wyprodukować film jakości 4k! To jest niesamowite.
    My opinions do not reflect those of my mind.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Zbyszku możesz pokazać swoje zdjęcie jak jednocześnie filmujesz i robisz zdjęcia dzięki czemu zarabiasz tyyyle pieniędzy? I mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie, czy jeśli mój telefon nagrywa filmy w 4K czyli cztery razy więcej niż FullHD to będę zarabiał cztery razy więcej pieniędzy lub będę miał cztery razy więcej zleceń? Dziękuję Ci za tyle cennych profesjonalnych rad. Mam telefon z 4K, stabilajzerem i appka do montażu, to idę zarabiać 30 000. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

PS mam super mocny telefon, czterordzeniowy - nikt takiego nie ma, będę robił kolor korekszy i zóm i będzie hajs.. pamiętajcie Zbychu robi dużo pieniądza!

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kengi Zobacz posta
    Nie wiem Ajgor, ale może my oglądamy inne filmy... ja oglądam: Wideofilmowanie - videoblog dla początkujących. I uważam, że zupełnie nie masz racji.

co do twoich linków, tu masz timestampa (3:55) jak Zbyszek wyraźnie mówi w czym rzecz:
    https://www.youtube.com/watch?featur...1YUWxuLc#t=235
    Owszem. Pokazuje. Ale robi to tak niewprawnie, mota się, szuka opcji, co chwila coś mu nie wychodzi, że wygląda to po prostu mega nieprofesjonalnie. Tak, jak by sam uczył się obsługi w trakcie kręcenia tutoriala. A jego angielszczyzna... właściwie nie ma tam angielszczyzny. On język angielski czyta tak, jak translatory czytają język polski Może jego wiedza wystarczy, żeby zrobić prosty montaż filmu, ale na pewno nie wystarczy, żeby robić tutoriale. Wiesz... Praca przy filmowaniu nie koniecznie musi wystarczyć, żeby być masterem Kiedyś jak mój syn miał pierwszą komunię, wynajęliśmy faceta do kręcenia (też firmę). Po komunii każdy miał podejść do niego pokazać swoje dziecko na filmie, żeby wiedział, które jest czyje i każdemu mógł zmontować jego dziecko. Jak zobaczyłem, jak on obsługuje programy do montażu, to mi się ręce załamały i w końcu zacząłem go uczyć obsługi. W jeden dzień nauczyłem go chyba więcej, niż on sam się nauczył przez całą swoją karierę. A zajmował się tym od lat. Później chciał, żebym u niego pracował
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

troll
    Srebrna Galeria
    Awatar kengi
    Podziękowania

Domyślnie

Dla mnie Zbyszek jest bardzo wiarygodny i profesjonalny, nie wiem o czym mówisz. Zbyszek ewidentnie używa Content Accessibility Guidelines, dzięki prostocie języka, komunikatu itd. nawet osoby z wykształceniem podstawowym są w stanie ogarnąć temat i dzięki jego radom wyjść na przykład z bezrobocia. Zbyszku tak trzymać!
    My opinions do not reflect those of my mind.

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Hmm.. Dlaczego mam takie dziwne wrażenie, że robisz sobie jaja? Tylko nie wiem, czy ze mnie czy ze Zbyszka. A może z nas obu
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Kolejny odcinek mojego videobloga, tym razem poruszę kwestię pieniędzy i zarabiania na wideofilmowaniu. Zapraszam.

Member

Podziękowania

Domyślnie

daliśmy się ztrolować panowie..
    Ostatnio edytowane przez porti ; 27-11-14 o 21:05

Member
    Awatar jaceks
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez porti Zobacz posta
    daliśmy się ztrolować panowie..
    To jest magia kina, a kino jest najważniejszą ze sztuk, jak powiedział tow. Lenin(tfu!)

A wracając do tutoriali - 1 i 3 część bardzo udane, ale 2 i 4 trochę śćmielone, bez tego polotu pozostałych. Czekam na odcinek o pracy w terenie i postprodukcji.
    Czołówka też jest pełne pro.

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Kto się dał, to się dał.
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku