Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 2345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 72

Wątek: Trolle w kazdym watku, wszedzie trolle

Baned
    Awatar mkeruj
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez Reanimator Zobacz posta
    (...)swiadomosci, dojzalosci, dystansu i umiaru.
    Będę pamiętał.
    Klik_1 _ Klik_2 _ Klik_3 _ Klik_4 _ Klik_5 _ Klik_6 - Polecam tą lekturę. Przednia zabawa.
    MODERATORZE ! ! !- - - - Mój stosunek do Ciebie jest taki sam, jak Twój do mnie.
    Wazeliniarze odwrócili swój system trawienny: srają ustami, a mówią drugim końcem.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Trolle powinni trollować gdzie indziej.

Każdy ma pełne prawo wybrać jakiś soft i niech w tej kwestii wykaże się zrozumieniem. Nie mamy obowiązku pomagać każdemu forumowiczowi i doradzać, jaki soft ma wybrać. Po co hodować konkurencję ? :)
    Niech ci najbardziej ogarnięci zostają na rynku.

Jak ktoś już sobie wybrał soft, który najbardziej odpowiada albo już pierwsze kroki postawił to tego rzecz jasna się trzymamy, trolle łapy precz.

A to z jakim skutkiem się spotka adept nowego programu, który zaczyna się rozwijać, nie jest już naszą sprawą. Róbmy swoje, rynek niech sobie weryfikuje wszystkich.

Nie mówię, że pomaganie jest złe, to kwestia dobrej woli. Ale nikt nas z góry nie zobowiązuje do pomagania każdemu początkującemu adeptowi. Możemy potraktować to rozsądnymi słowami, a nie w sposób cechujący internetowych trolli. Blender-warriorów, Coronautów antymaxwellowców którzy nawet V-Raya na własne oczy nie widzieli itd. ....

EDIT:
    Swoją drogą plusowanie i minusowanie to przejaw zmniejszonej aktywności, brak uzasadnionej jawnie krytyki, brak słownej, szczerej pochwały, prosta droga do konformizmu i mętliku w głowie "za co ja dostaję minusa?" yyyy...no ale w sumie to zależy też od nastawienia forumowicza. - ale i tak zostaje pytanie kto to wymyślił? Nie żebym pomysłodawcę krytykował, ale forum przed taką zmianą chyba było lepsze, choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że opcja z plusowaniem i minusowaniem jest właśnie "ta lepsza"

EDIT_2: Repy niemal do lamusa poszły ;)
    Ostatnio edytowane przez Camel ; 10-12-15 o 10:52

Member

Podziękowania

Domyślnie

mój pierwszy komp był mocny - Amiga 600 z 2 MB RAM. Nie miałem komodorka :( w 1993 dostałem od rodziców wybłaganą Amigę, i pamiętam że pierwsze pół roku grałem w gry, a potem ktoś pokazał mi program Protracker 2.2b . Około 1995 ktoś na dyskietce (nie pamiętam czy z Polskiej sceny czy z zagranicznej) dosłał mi Cineme 4D v1.5. I w ten sposób prawie wyleciałem z liceum w 1996 i 1997 , bo nie odrabiałem lekcji, nie uczyłem się, tylko muzykę robiłem albo 3d dłubałem...Imagine też miałem i program Real v1.4. Kolega z drugiego końca miasta miał Amigę 1200 i do tego kartę z kooprocesorem matematycznym (i dodatkowym 8 MB RAM). Dwa razy pożyczył mi ten sprzęt i pamiętam jak czasy renderów 320x240 spadły z 6-7 godzin do 45 minut. A na renderze las kulek w włączonym reflection (Czytaj 10-12 sztuk kulek) , sześciany ze dwa i 3 światła. Kurde, do dziś nie żałuję ani jednej minuty nieprzespanych całych dni i tygodni...tylko Rodziców moich mi żal dopiero z takiej perspektywy czasu - martwili się moją przyszłość, chociaż nie przeszkadzali za bardzo w realizowaniu marzeń...dopiero jak mi zagroziło usunięcie ze szkoły to się opamiętałem, kable odłączyłem, Amigę schowałem i 8 tygodni prostowałem oceny ze wszystkiego w liceum :( teraz jako rodzic sam kumam czym się tak martwili. Ja pierdziele...a dziś render po 90 sekundach w Coronie pokazuje scenę i światło w full hd...

- - - Połączono posty - - -

Czy teraz też jestem trollem? :) nowy ficzer do CV będę mógł wpisać:)
    http://trzyde.blogspot.com/ - modele 3D, drzewa i ludzie z kanałem alpha, tutoriale,

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Na Amidze był jeszcze Lightwave :) Ja w nim zrobiłem złoty kieliszek i logo na moją stronę, która wisi do dziś, bo nie mogę jej zdjąć :) Bo konta dawno nie ma, hasła nie ma, loginu nie ma, a strona z nieznanych mi przyczyn wisi i straszy wszystkich swoją ohydą (zresztą strona też cała na Amidze wydłubana). To były początki internetu. Gdzieś tam w pomroce dziejów po zmianie na peceta udało mi się na nią dostać i zamiast usunąć, pozmieniałem kilka rzeczy (tekstów, fotek itp) i tak już zostało.
    Ostatnio edytowane przez Ajgor ; 10-12-15 o 12:51
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

Member

Podziękowania

Domyślnie

No tak! Lightwave chyba w wersji 3? albo 3.5 ? Ja do dziś nie mogę pojąć, dlaczego ktoś wtedy rozdzielił modeler od renderera...przełączanie się między tymi dwoma modułami na Amidze trwało wieki...A co do strony - fajna historia:) strona-mamut, wykopaliskowa:)
    http://trzyde.blogspot.com/ - modele 3D, drzewa i ludzie z kanałem alpha, tutoriale,

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Nie podam adresu bo się wstydzę, ale wiem, że kumpla strona z tamtych czasów też wisi :)
    Lightwave był w wersji 3.5, a pod koniec chyba nawet 4.0. Nie tylko przełączanie trwało wieki. Wszystko robiło się "na czuja", bo podgląd we viewporcie odświeżał się wieki i jak obróciłeś scenę, czy kliknąłeś gdziekolwiek to wszystko znikało na kilkanaście sekund :) A miałem Amigę 1200 z 10MB RAM i koprocesorem (i podłączonym twardym dyskiem).
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

a pamietacie tych trzech cwaniakow ze Stodoly, co rozszerzali Amige o rozne konfiguracje i mieli jako jedyni na gieldzie Amige 4000 ;)
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głópca." – MARK TWAIN

Artstation

Member
    Awatar Creator
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Hris Zobacz posta
    Ja do dziś nie mogę pojąć, dlaczego ktoś wtedy rozdzielił modeler od renderera...
    Może za mało ramu było żeby załadować cały "pakiet" naraz?

Member

Podziękowania

Domyślnie

jako dawny troll na pełnym etacie. powiem że z biegiem czasu nawet nie wiesz że trollujesz.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ludzie! Mam! Oto 1997 rok w pełnej krasie - ja i moja stacja kosmiczna (wszystkie tekstury rysowane w Deluxe Paint IV), soft Cinema 4D V2, AMIGA 1200, 2 MB RAM, czas renderu jedna nocka i kawałek dnia (okolo 11-12 godzin):
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GAMMA-COLONY.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	239.0 KB
ID:	100651  
    Ostatnio edytowane przez Hris ; 10-12-15 o 22:06 Powód: NIE AMIGA 600!, pomyliłem się

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 2345678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów