Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 72

Wątek: Trolle w kazdym watku, wszedzie trolle

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez ezils Zobacz posta
    Mnie jakoś nie bolą tego typu dyskusje, niech sobie piszą. Dopóki nikogo nie obrażają to spoko, nie muszę czytać ich postów.
    Nie kumam w czym problem, takie akcje zdarzają się na każdych forach. Just ignore ;)
    Wyobraź sobie, że zakładasz temat, bo masz jakiś problem z konkretnym softem. Ktoś odpowiada Ci jak zrobiłby to w innym oprogramowaniu, na naukę, którego nie możesz sobie teraz pozwolić bo zależy Ci na czasie. W temacie wybucha dyskusja o wyższości jednego oprogramowania nad drugim niedotycząca zupełnie Twojego problemu, a Ty musisz ją i tak całą przeczytać, żeby sprawdzić czy przypadkiem miedzy bełkotem, ktoś nie podał ci rozwiązania.

Cytat Zamieszczone przez Reynevan Zobacz posta
    Kramon raz bana dostal. Co zrobil? Nowe konto...
    Temat bez sensu, takie pier**** o Szopenie.
    Tak jak ten i Twoje inne posty.

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

@Reanimator poruszył dość istotny problem. Nawet biorąc pod uwage samego @Kramona, ciężko jest wyplenić trolli, tym bardziej, że @Kramon ma kilka postow "na temat". Jako @Kramon spalil sie tutaj konkretnie, jako @Azbesty walczy dalej i sztucznie podbija sobie punkty, co by sie utrzymac na forum. No i jak widac daje rade! Dziadek zostal zbanowany, i jakos o nim nie slychac dużo. Pewnie cos zrozumiał(albo i nie, ale dał sobie spokoj).Asą ci, którzy bedą zatruwać życie czy jako "@abc", czy jako "@defg"!

Member
    Awatar czaaje
    Podziękowania

Domyślnie

Zapewne jest wiele ogarniętych osób, które na forum zaglądają regularnie i mają dość czasu, żeby mniej więcej przejrzeć wszystkie posty i zobaczyć czy nie pojawiają się jakieś tego typu wypowiedzi, a w razie ,,incydentów" reagować. Więc Adek powinien jedną z tych osób, chętnych, wybrać na moda i problemy o jakich wspominał Reanimator znikną.

Sam bym się zgłosił na tę funkcję, ale na forum zawitałem niedawno, więc nie zdobyłem jeszcze ,,zaufania wyborców";p

@MariushQ, jeśli ludzie, którzy dostaną bana założą nowe konta to jeśli nie będą powtarzać tego co robili wcześniej niech sobie żyją pod nowymi nazwami. Jeśli będą popełniać wykroczenia będą dostawać nowe bany. I tak w kółko.
    Raczej nie ma sposobu na pozbycie się ich na stałe, ew. ban na IP, ale są przecież VPN czy samo zmienne IP przy resecie routera. Innych sposób raczej nie ma po za zamknięciem forum i udostępnieniem go tylko dla niektórych, lecz wtedy jaki byłby sens jego istnienia?

P.S. Powie ktoś co zrobił Dziadek? Bo to chyba trzeci raz jak o nim czytam, nadal nie wiem o co chodzi;p

Member
    Awatar gnacik
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez czaaje Zobacz posta
    P.S. Powie ktoś co zrobił Dziadek? Bo to chyba trzeci raz jak o nim czytam, nadal nie wiem o co chodzi;p
    Znajdź wszystkie posty/tematy dziadka i zacznij je czytać chronologicznie. Później jak już będziesz miał dość spójrz na datę tego, który właśnie czytasz, następnie sprawdź ile od tego czasu zostało do daty bana dla dziadka i pomyśl sobie, że z każdym dniem było coraz gorzej :-)

O dziadku nie da się napisać jednym zdaniem, ale spróbuję jakoś zwinnie podsumować: starej daty artysta, który miał problem do każdego kto robił coś komercyjnie, zbierałeś propsy tylko wtedy jak zrobiłeś coś zagadkowego, głębokiego i prawie dla nikogo niezrozumiałego... albo w ogóle tak naprawdę nie miało to sensu. Jednak kłótnia... ...z nim, nie miała ... ... tak jak mechaniczny... toster... sensu.... ... .. .beton...
    Ale aby nie było tak negatywnie, czasem pisał fajne rzeczy, wymieniłem z Nim trochę wiadomości prywatnych i były bardzo pomocne, na pewno można by było się od Niego wiele nauczyć, chętnie bym z Nim porozmawiał przy piwie :-)

Swoją droga jak już padł temat dziadka, to chciałbym kiedyś zobaczyć jakąś Jego animację w jakości PI :-)

PS. Mam nadzieję, że nie jestem trollem w tym temacie :-)
    Makieciarz na forum graficznym: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=85974 :-)

Blender&Houdini

Podziękowania

Domyślnie

jako @Azbesty walczy dalej i sztucznie podbija sobie punkty, co by sie utrzymac na forum
    jak można sztucznie podbijać sobie punkty? Gdybym chciał mieć opór genialny zielony platynowy pasek, to bym po prostu musiał pisać to co publika chce usłyszeć, ja piszę to co myślę, i fakt faktem jest to kontrowersyjne często, ci co się nie zgadzają to dają minusa albo odpisują i jest spoko dyskusja. Nie wiem w czym problem. Jak komuś to przeszkadza to czemu to czyta? Przypomina mi to trochę hejterów telewizyjnych show, a sami je najwięcej oglądają.. Z drugiej strony z tego co zauważyłem to wypowiadają się w tym temacie osoby które nie wiem ale wypowiadają się 3 razy w roku. Natomiast osoby które codziennie wszystko komentują i są w dyskusjach, znają się bardzo dobrze, i wiedzą kiedy dana sprawa jest pisana serio a kiedy żartobliwie, i gdy ktoś zaczyna przeginać to odrazu jest sygnał czy to na PW, czy w następnym poście. Dla kogoś ktoś wchodzi raz do roku to faktycznie może to dziwnie wyglądać.

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gnacik Zobacz posta
    ...
    Swoją droga jak już padł temat dziadka, to chciałbym kiedyś zobaczyć jakąś Jego animację w jakości PI :-)
    ...
    Jkość PI dla Dziadka, to komercja w pełnym tego słowa znaczeniu.
    Dziadek preferuje słabe jakościowo animacje z głębokim podtekstem.
    Chyba nie zdaje sobie sprawy, że jego animacja o drzewie zrobiłaby furrore, bedąc "poprawnie" technicznie zrobiona.
    Ale nie o poprawność tutaj chodzi...o przekaz...!

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

@Azbesty nie bulwersuj sie. Zdanie o Tobie ma wielu ludzi zaglądających tutaj 3 razy do roku.
    Ale Ty masz to w du...pie a ja tym bardziej, wiec działaj dalej jako...???

Blender&Houdini

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MariushO Zobacz posta
    @Azbesty nie bulwersuj sie. Zdanie o Tobie ma wielu ludzi zaglądających tutaj 3 razy do roku.
    Ale Ty masz to w du...pie a ja tym bardziej, wiec działaj dalej jako...???
    ja się nie bulwersuje :) w końcu kto założył temat ja czy ktoś inny :P więc działaj dalej jako... tym kim jestem, po prostu wyrażam swoją opinię sorry, nic na to nie poradzę, zresztą i tak od nowego roku nie będę miał czasu tutaj zaglądać, tak jak mam teraz.

Member
    Awatar Przemekd
    Podziękowania

Domyślnie

to taka sama sprawa jak szukałem sposobu jak zainstalować 3d maxa na linuxie - przeszukiwałem internet i praktycznie każde forum które przeglądałem można było wyłączyć po 5 poscie bo dalej już zaczynały się stale powtarzające się gadki kto ma jakiego blendera i na jakim kernelu i jacy to windowsowcy są tępi,
    dlatego też uważam że fajnie jakby się dało jakoś rozwiązać ten problem,
    ale jednak w porównaniu do innych portali np g0ldenline, to tutaj wcale ten problem nie jest aż taki duży ...

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

Problem nie jest duży, też tak uważam, ale jest. I wiem o co chodzi. Ale jak tam bliżej się temu przyjrzeć to po prostu jest kilka osób, które zawsze takie rozmowy zaczynają (pozdrawiam Azbesty). Chociaż Azbesty nie jest osamotniony i zauważyłem, że dotyczy to głównie wątków Blender vs Max no i jeszcze Modo, a ostatnio też V-Ray nie ma łatwego życia bo teraz jest moda na Corone.

Czasami mam wrażenie, że te tematy zbyt często się pojawiają i wracają w formie flame'a.

Kilka z nich udało się w ostatnich dniach wygasić. Kilka z nich dzięki raportom.

Jak widzicie, że coś się święci, albo ktoś troluje piszcie raportem. Czasami bardzo dużo zależy od ugaszenia dziwnej dyskusji na samym początku (nikt nie ma pretensji) niż wpadanie w środek dyskusji i wycinanie 20 postów.

Minusy swoją drogą też powinny dawać do myślenia, tylko niewiele osób minusuje.
    adek | grafika | Śledź nas na: Twitter: twitter.com/max3dpl Facebook: www.facebook.com

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów