Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72

Wątek: Trolle w kazdym watku, wszedzie trolle

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Adku z tymi minusami to też jest czasami bzdura zerknij na dział sprzętu i czasami to jest śmieszne ze minusa dostają odpowiedzi które są sensowne i na temat. Czy np ktoś zakłada w którymś dziale jakieś pytanie z problemem który posiada i za post tematyczny dostaje minusa. Kolejna sprawa Reanimator mówi ze jak ktoś napisze wybierz "modo/c4d" to jest to trolowanie, chyba tylko w przypadku jeśli nie uzasadni tego w sensowny sposób. Niestety Fanboyów wszelkiej maści jest pełno na wszystkich forach i tego się nie da chyba całkowicie wyplenić, ale przekonałem się ze jeśli np z Azbestym prowadzi się czysto merytoryczna dyskusje to się człowiek potrafi zachować:)( było właśnie na temat corony);), albo należy po prostu olać i nie zareagować to taki pojedynczy post zniknie w masie innych odpowiedzi a delikwent jak nikt nie zareaguje na jego post po prostu nie będzie go ciągnął dalej.
    Adku bo nie wiem czy któryś z moderatorów na to zwróci uwagę ale zobacz to jest przykład typowego śmieciowania po wątku http://max3d.pl/forum/threads/96488-...=1#post1229211
    Ostatnio edytowane przez skalpel3d ; 14-11-14 o 22:05
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

Animation is concentration
    Awatar Reanimator
    Podziękowania

Domyślnie

Jak przychodzi Ci na impreze ktos, kto na srodku pokoju robi kupe to prosisz wszystkich innych gosci, zeby go ignorowali i udawali, ze nie smierdzi?;)

Wydaje mi sie, ze jak ktos pyta o wybor subskrybcji autodeksu to w d**** ma opinie kogos, kto poleca inne softy w jego watku, a kto pewnie w zyciu zlotowki na ten sft nie wydal. Tak samojak nie interesuje to ludzi, ktorzy biora udzial w dyskusji.

juz na poczatku internetu i usenetu powstaly dobre zwyczaje, ale mam wrazenie, zew tym czasie wiekszosc z tych ucizliwych uzytkownikow dopiero sie rodzila;)
    Ostatnio edytowane przez Reanimator ; 14-11-14 o 22:16

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

Z jednej strony się z tobą zgodzę ale równocześnie z życia wiem ze pyskacza nic tak nie wku....i zniechęca do kolejnych działań jak właśnie to ze nikt na niego nie zwróci uwagi. Wiem ze trudno jest czasami zlekceważyć takiego trolla i od tego często się zaczynają bezsensowne dyskusje
    Co do drugiego to masz całkowita racje że odpowiedzi przy konkretnym pytaniu nie na temat są całkowicie uzasadnione aby je z tego wątku wywalić od razu
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

Dlatego potrzebny jest moderator, ktory takie niuanse wychwyci i od razu powstrzymuje dyskusje "na temat teorii wszechswiata". Nastepny problem, to brak "feedbacku", przez coniektorych uzytkownikow. Ty piszesz, ze w nieodpowiednim watku sie udziela a on dalej swoje.
    po mojemu, to cały ten system minusowania nie zdaje relacji. Przyklad kolegi @Azbestego. Dziwnym trafem ma fale minusow a potem fale podziekowan i plusow. Nic nie sugeruje. Ale czasami mozna obejsc system i samemu podbijac swoja reputacje. Przykladow z reala jest co nie miara.
    Ale to tylko taka moja mala dygresja.

Blender&Houdini

Podziękowania

Domyślnie

Przyklad kolegi @Azbestego. Dziwnym trafem ma fale minusow a potem fale podziekowan i plusow. Nic nie sugeruje. Ale czasami mozna obejsc system i samemu podbijac swoja reputacje.
    hahahha tak mam 100 fałszywych kąt i sobie klikam plusy.. oraz płace adkowi żeby lajkował moje posty. Litości.. może jeszcze mgła na forum jest.

//edit: żeby już nie robić kolejnego posta o niczym, już widzę jak dodajesz do ignorowanych, jesteś chyba najbardziej mnie śledzącą osobą z tego forum wiesz więcej omnie niż ja sam hhaha, kto tu się oszukuje.
    plus w sumie to nie fajne jest i troche nie wypada pisać złych rzeczy, jeśli się nie ma dowodów. Jest to na tyle nie etyczne i nie eleganckie że są też z takich powodów sprawy sądowe. Powinieneś trochę popracować nad sobą. Jako jeden z nielicznych z tego forum zawsze wbijasz się w dyskusje która jest popierana argumentami, i siejesz teorie i oczerniasz innych bez żadnego poparcia argumentami czy dowodami. Tak się zwyczajnie nie robi. Owszem często powoduję czy to ja czy parę innych osób dyskusję nie na temat, ale zawsze są one popierane argumentami. Natomiast ja u ciebie widzę jakbyś toczył swoją prywatną wojnę z użytkownikiem, dorabiasz jakieś dziwne niestworzone teorie, mnie to bawi osobiście, ale niektórzy mogą nie być tacy wyrozumiali.
    Ostatnio edytowane przez Azbesty ; 14-11-14 o 23:56

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Azbesty Zobacz posta
    hahahha tak mam 100 fałszywych kąt i sobie klikam plusy.. oraz płace adkowi żeby lajkował moje posty. Litości.. może jeszcze mgła na forum jest.
    hahahah...teorie spiskowe są teraz w cenie, niektore sie sprawdzaja...
    pozdro!

PS juz w tej chwil wlaczam cie do "Ignorowanych", tak wiec By By!

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Reanimator Zobacz posta
    już na początku internetu i usenetu powstały dobre zwyczaje, ale mam wrażenie, zew tym czasie większość z tych uciążliwych użytkowników dopiero się rodziła;)
    Wiesz co to niema nic wspólnego z internetem tylko ogólnie z brakiem Savoir-vivre w pokoleniu dwudziestoparolatków i młodszych, i masz z tym do czynienia także na ulicy. Niestety oni nie załapali się na pokolenie naszych dziadków którzy byli jeszcze ze szkoły przedwojennej gdzie nauka jak i same dobre maniery to była podstawa, a teraz co mamy pokolenie wyścigu szczurów i młodych ludzi co zachowują się jak szczury zero szacunku dla innych i gryza się miedzy sobą tez jak szczury.
    Ostatnio edytowane przez skalpel3d ; 15-11-14 o 06:39

Member
    Awatar xmass
    Podziękowania

Domyślnie

@Skalpel, mam nadzieje że nie uogólniasz braków w zachowaniu do wszystkich dwudziestoparolatków, bo bym się obraził ;) Bo nie przypominam sobie żebym kogoś obraził w ostatnich 15 latach :D

Miałem się nie wypowiadać w temacie, ale niech już będzie...

Wg mnie to może raczej nie złe wychowanie czy coś, ale próba zwrócenia na siebie uwagi powoduje trolling... Jak grzecznie zapytasz to nikt nie odpowie, ale jak pojedziesz po sofcie xyz to zaraz będzie 100 komentarzy i jeden z odpowiedzią się nawet trafi ;)

Ci co chcą niech ignorują urzytkowników- trolli. Azbesty, proszę jak człowiek człowieka. Daj spokój. Jak Cię atakują to ignoruj. Po miesiącu będziesz miał spokój..
    A skoro Ci ataki przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu na forum, to wiedz że sam sobie na to zapracowałeś...

Pozdrawiam wszystkich i Azbesty Ciebie też. I niech się dzieje co chce.
    (_!_)
    portfolio Behance portfolio << 3D furniture blog << Vimeo <<
    InfraredCGI Behance portfolio

InfraredCGI

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

xmass nigdy nie uogulniam także nie musisz brać tego do siebie po prostu w waszym pokoleniu to się mocno uzewnętrznia dla mnie jako 40 latka pewne zachowania są np nie do pomyślenia zostały mi "wbite laską dziadka do głowy" takie może banalne że przepuszczam kobiety przodem ustępuje miejsca w autobusie , ze się najpierw wypuszcza ludzi wychodzących zanim się gdzieś wlezie, że na dzień dobry ma się szacunek dla osoby starszej mówię o osobach mi obcych i podejściu do nich, itp itd. Tak masz racje ze niektórzy chcą zwrócić na siebie uwagę ale należy to robić w sposób pozytywny, więcej sie na tym zyskuje

Member
    Awatar jaceks
    Podziękowania

Domyślnie

System "plusów" "minusów" nie powinien być antidotum na problem o którym mowa. Bo do czego ten system służy? - generalnie do niezgadzania się z wypowiedzią przedmówcy oraz do negowania postu a priori z powodów regulaminowych/systemowych. Oba te powody psują reputację pacjenta w jednakowy sposób co w konsekwencji może prowadzić do bana.
    Otóż ban spowodowany nawet lawiną "minusów" z tego pierwszego powodu to patologia. Niezgadzanie się jest dobre i pozytywne i o żadnym banie nie może być w takim wypadku mowy, bo jak każdy z każdym będzie się we wszystkim zgadzał to w pewnym momencie taka dyskusja zaczyna być jałowa i bezproduktywna. Był jeszcze niedawno czas, że jednomyślicielstwo i jeden oficjalny nurt był obowiązujący ale to kiepska tradycja.
    Bez wysiłku można sobie wyobrazić dwóch interlokutorów, którzy w zawiłej dyskusji o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi w dziale "Wolne dyskusje" wykończy się "minusami" i zbanuje nawzajem bo jeden woli karpia a drugi jajka.

Wg. mnie system minusowania nie powinien być brany pod uwagę przy wykluczaniu a jedynie raport z uzasadnieniem do konkretnego postu lub akcja moderatora.
    Ostatnio edytowane przez jaceks ; 15-11-14 o 08:28

Uprawnienia umieszczania postów