Skocz do zawartości

Sinusoida

Rekomendowane odpowiedzi

@mk & @zlyczlowiekNo spróbuję zaplanować to jak piszecie :).

 

Teraz robię kelpie, konika z legend celtyckich. Pierwszy raz maluje konia.

Proszę o rady co do kolorystyki i ogólne takie...

(grzywa i ogon jeszcze na pewno poprawiona będzie, bo ma to przypominac ogień, a teraz tak nie jest) Dwie wersje:

 

lYD58tX.jpg

 

zYY4F2R.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dam ci rade, nie baw sie na tym etapie w upraszczanie niczego ani ograniczanie ruchow pedzla. weź sobie porządną fote konia, przemaluj go jakimś w miare prostym braszem dokladnie, potem domaluj jakies swoje efekty, pobaw sie efektami, az nabierze fajne kolory, a na samym koncu weź jakies fajne brusze i pobadziewiuj elementy w tle, czy takie mniej wazne, zeby bylo bardiej malarsko noł ofens yoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jedna osoba kliknęła w poście Rozpu (Rozpa?) na "nie". Miło byłoby, gdyby jeszcze napisała czemu się nie zgadza.

Może mi Rozpu źle doradza coś, a ja o tym nie wiem? :D.

Rozpu co miałeś na myśli pisząc "nie baw się w upraszczanie i ograniczanie ruchów pędzla"? Bo za bardzo nie wiem o co chodzi, zwłaszcza z tym ograniczaniem ruchów pędzla.

I co miałeś na myśli pisząc "pobadziwiuj elementy w tle"? Co to za słowo w ogóle? :P.

Jeśli chodzi o tę ilustracje chciałbym to namalować w stylu ilustracji Wlopa (Wang Ling'a). Mam nawet jego pędzle. Ale cholera nie wiem jak :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom nie wystarczy kotu wbić w grzbiet patyków ze skrzydłami by mógł fruwać.

 

obczaj sobie w googlach anatomie ptaków, smoków, nietoperzy, zobacz jakie miesnie za co odpowiadaja i postaraj się zrobic to tak, zeby bylo wiarygodnie

 

mam na mysli cos takiego https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fchiseledrocks.com%2Fmain%2Fgalleries%2Fdragon_anatomy%2Ftopics%2Fdragon_anatomy_muscles&ei=11X3VLTWBoHQOKaSgGg&bvm=bv.87519884,d.d24&psig=AFQjCNG9LmwkHCxmTp3Oec98TY7hZmKjHw&ust=1425581902787789

tam są mięśnie, kości, wszystko jest do czegoś przymocowane. inaczej nie ma prawa działac yoł noł ofens xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DPFantasy, dzięki :). Ucieka może, ale taką chciałem zastosować kompozycję i taką zostawię chyba już.

@Rozpu, ogladalem rozne anatomie, nawet filmy slowmotion jak lądują i startują ptaki.

Ale potrzebowałem czegoś takiego co Ty załączyłeś. Takiej anatomii smoka. Spróbuję jeszcze powalczyć z tymi skrzydłami. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oryginalna praca przedstawia się lepiej. Konwencyjnie wszystko bardziej trzyma się kupy. Dodatkowo nie ma brudnawych cieni, które miały dodać realizmu i posępności(?), ale odebrały artowi to coś. Chociaż pomysł na zmianę używki z jednej na drugą jest ciekawy :D

Edytowane przez elwiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polakparafii chłopie, ale żeś zmasakrował mojego biednego małego elfa :D. Umorusałeś go nieźle w błocie. Mama nie będzie zadowolona.

Ale jak zobaczyłem na co zamieniłeś grzybka to się uśmiechnąłem :).

 

@elwiko w sensie, że ta moja się prezentuje lepiej rozumiem czy over polaka : D?

 

Jeszcze dodam do grzybków parę maźnięć, aby były mokre jak sromotniki z prawdziwego zdarzenia :). Może i przybrudzę trochę elfa, ale bez użycia takich brudów, których użył Polak. W mojej pracy rumieńce są za czerwone chyba.

 

A to przy okazji:

 

IcfGHTK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki szkic z wczoraj. Wdzięczny będę za wszelkie wskazówki, które pozwolą uczynić takie przyszłe prace lepszymi, bardziej seksownymi itd. :D. Teraz bawię się trochę nowym tabletem, ale czeka mnie powrót do książek Loomisa ;).

 

nadia_by_patrykwojciechowicz-d926ydf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dawno mnie tu nie było. Wstawiam dwie nowe prace... Napiszcie proszę co o sądzicie, co można poprawić etc. Wdzięczny będę za wszelkie wskazówki ;).

 

abllaY5.jpg?1

 

 

ouTMUJj.jpg?1

Edytowane przez Sinusoida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności