Skocz do zawartości

Jurassic World - zwiastun


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nazwiska obiecują filmową anomalie czasową: 120 minut upłynie w mgnieniu oka na dobrej zabawie ;p

 

nazwiska? niby jakie?

 

reżyserem jest koleś o którym nic nie wiadomo.

scenariusz był napisany przez ludzi od małp. a w sumie to przepisany na podstawie... a tak pozatym to nic ciekawego nie napisali

aktorzy same dzieci + nowy z marvela.

 

kę? efekty robi chyba w większości Weta, a ostatnio przy hobbicie się nie popisali..

Edytowane przez Azbesty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy z Marvela, Spielberg, ILM, scenarzysci - dla mnie wystarczy, nie chcę nic "epickiego", chcę się rozerwać i zapomnieć o bożym świecie na 2 godziny ;)

A kto się przy Hobbicie popisał? Cala ta "trylogia" jest robiona na zasadzie - jak nie zrobimy, i tak ludzie pójdą do kina, bo to Hobbit.

 

Edit. Ale to chyba nie ma być mega super produkcja...

Edytowane przez Sunedge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy spielberg, jest tylko "executive producer" tak jak było w 3 części, a wszyscy wiemy jaka była 3 część tragiczna.

 

Reżyserem jest koleś który zrobił tylko 2 filmy (reżyserował je). Z czego oba są totalnie nieznanymi filmami 1 nawet nie ma okładki na filmwebie.. i koleś nagle ma ogarnąć mega super produkcje? dobry żart.

 

za kamerą mamy kolesia który robił Armagedon, Pearl Harbor, the amazing spiderman, więc w sumie też bez rewelacji bo zdjęcia w tych filmach po prostu są nie są jakieś specialne. A jakby nie patrzeć, dwie pierwsze części parku, miały niesamowite zdjęcia które pokazywały ogrom i tak dalej, to musi być mocna strona filmu tego typu, natomiast mamy po prostu no nic ciekawego.

 

Jedyną silną stroną tego filmu jest producent, (Bourne, back to the F, indiana jones)..

 

i w sumie tyle.. Bardzo bym chciał żeby ten film był dobry ale no ja po prostu tego nie widzę zwiastun tego też nie zapowiada, a szkoda. bo byłem ogromnym fanem 1 i 2 części

 

 

co do hobajta to w sumie racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Azbesty widze,ze tylko wykresy rozumiesz, słowa pisanego już nie bardzo. Alan Smithee to pseudonim dla rezyserow, ktorzy nie chcieli sie podpisać pod wykonana pracą.

 

BTW pewnie wzieli go dzięki 'No Safety Guaranteed', a nie "dwóm filmom bez okładki" :)

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezrozumiałeś mej wypowiedzi.

Zobacz sobie na filmy w jakich sa anonimowi, widzisz tam gdzieś film chociaż o zbliżonym typie? nope niema. Sugerujesz że nagle ktoś wpadł (z ludzi którzy lubią takie akcje) na pomysł że zrobi superprodukcje wątpie...

 

pozatym reżyser: Colin Trevorrow to nie now wersja aliasu alan. Lecz normalny reżyser. a w opcje że niby on reżyseruje a tak naprawdę reżyseruje kto inny raczej nie uwierzę.

 

to że jest jego potomkiem to jeszcze nie znaczy że syn będzie bardzo dobry

 

była to metafora odnośnie tego iż nawet jeśli colin, jest podkładką pod anonim, to patrząc na filmy anonimowych, nie ma to sensu, to się po prostu logicznie nie układa. nie ten typ filmów

 

chyba że steven chce to reżyserować ale boi się żę spartoli. ale to by była abstrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestes juz z pokolenia, ktore potrzebuje emotki na koncu, by zrozumieć, ze komentarz nie jest na poważnie.

 

po prostu w 99% przypadków na tym forum jak ktoś piszę odpowiedź do mnie to raczej nie żartobliwie, więc i ja lecę z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, tak jak i miliony ludzi, ruszę do kina choćbym miał tego żałować (ale raczej nie będę, dinozaury to dinozaury). Z resztą każdą część do tej pory oglądałem z przyjemnością. Ze wszystkich Parków Jurajskich najbardziej nie podobała mi się książka ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności