Skocz do zawartości

Summer rain in the city


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam pracę jaką wykonałem na konkurs Evermotion Challenge 2014 - Summer in the city. Praca zajęła drugie miejsce. Całość była wstępnie modelowana w Modo 701, później w Cinema 4D i finalnie renderowana w Cinema 4D na Maxwell 3. Postprodukcja to Photoshop, Photo Looks i finalnie Lightroom. podążając wytyczoną ścieżką, starałem się jak najwięcej efektów z zaplanowanego finalnego obrazu, uzyskać bezpośrednio w 3D. Modele użyte w scenie pochodzą z bibliotek Evermotion, CG Axis, Dosch Design, drzewa przy ulicy wykonałem w Onyx Tree Generator. Tekstury własne oraz Arroway i cg textures. Zamieszczam również kilka dodatkowych screenów, niebawem pewnie pojawi się pełny making of. Dziękuję za odwiedziny!

 

Pozdrawiam

Neb

 

summer1.jpg

 

summer3.jpg

summer4.jpg

 

summer5.jpg

Edytowane przez NEBULA-Grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję za komentarze. Było przegięcie :) Wrzucam kilka materiałów z wipa. Niestety tak jak i w przypadku finalnych ujęć House O tak i tutaj wyszło, że zwykłe monitory, nie przenoszą kompletnie detali sceny. Będę robił testy na monitorze 4K, ale obecnie, nie oszukujmy się na 24" w 1920x1080 guzik widać w finalnym rozrachunku...

 

019.jpg

 

23.jpg

 

29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrom pracy!

 

Na obrazku tego tak mocno nie widać, ale jak pokazałeś te detale to zupełnie inaczej patrze na całą pracę.

 

Gratuluję drugiego miejsca.

 

Mimo wszystko nie czuję tutaj efektu "wow". Każdy element składowy jest wymuskany do granic możliwości, ale jako całość w moim odczuciu czegoś zabrakło.

Nie chodzi mi o doszukiwanie się błędów czy jęczenie, czegoś zabrakło, albo po prostu praca do mnie nie trafia.

 

Gratuluję i czekam na making of-a, z chęcią się z nim zapoznam.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności