Skocz do zawartości

FLutterbat [Postac 3d]


Temporal

Rekomendowane odpowiedzi

Slaby ze mnie grafik, wiec wybralem naprostszy temat, czyli cartoon... jak wszyscy wiedza proporcje nie ma ja znaczenia, materialy nie musza byc realistyczne i w sumie wszystko jest do zaakceptowania. Taki tam dziwaczny kucykowaty fanart:

 

flutterbat_3d_by_temporal333-d89xyvp.jpg

 

 

Oprogramowanie:

Blender 2.70a (wiem, wiem, nikt tej wersji nie uzywa cheesy.gif)

Vray 2.0 standalone

Photoshop CS3

 

Krytykowac ile wlezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zawsze moge byc dziewczyna, ktora w necie udaje faceta, bo nikt nie lubi zenskich grafikow. Mozesz tez przyjac, ze to zwykly fanart. Zdziwie Cie, ale wiekszosc bajek dla dzieci sa robione przez doroslych ludzi i to w wiekoszci przez facetow. Pralki skladaja faceci, pomimo ze przeznaczone sa dla kobiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model*, tylko prezentacja kuleje. Ten księżyc jest dość kiczowaty, a logo i font nicku w rogu też fajnie nie wyglądają, a do tego wchodzą na końcówkę ogona.

Lepiej byłoby gdyby kuc wisiał w limbo. Ten koleś mistrzowsko prezentuje takie proste modele:

http://www.artstation.com/artist/frederikstorm

 

Wypadałoby zrobić coś ze światłem. I wcale niekoniecznie chodzi o to, żeby je udziwniać. Może pokaż jak wygląda teraz setup? Główne światło jest niemal idealnie za kamerą? Przestawiając je mógłbyś wyciągnąć więcej z tego modelu.

 

 

*) choć są małe błędy, które można byłoby szybko naprawić, na przykład na skrzydle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki Luki masz racje. Ten ksiezyc srednio pasuje, probowalem go jakos przerobic na bardziej wystylizowany, ale wychodzilo tylko jeszcze gorzej. Pierwotnie ksiezyc mialem modelowac, bo lepiej czuje sie w 3d niz 2d, ale pozniej doszedlem do wniosku ze nie ma sensu robic 2 planu w 3d i zrobie cos na szybko w 2d. W malowaniu jestem slaby, wiec myslalem ze jakos fotomanipulacja z pierdylionem warstw, roznymi trybami krycia i maskami zlatawi sprawe, ale kazde "psucie" ksiezyca pogarszalo sprawe i ostatecznie zostawilem orginalny detal foty plus lekki glow efekt i zabawa krzywymi.

 

Dzieki za linka, napewno przyda sie w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz chyba tradycja tego forum, by przerabiac cudze prace, a obrazac sie nie mam o co. Ogolnie nie zabardzo przedam za Dofem, tam gdzie go nie trzeba, a przy takiej cartoonowej stylizacji tym bardziej nie chcialem sie w to bawic. Moze jakis subtelny dof to odciecia sie od tla, by dawal rade, ale w twojej wersji chyba zabardzo rozmyles calosc i wyglada jak jakis "bloom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności