Skocz do zawartości

Laptop do Max'a, Zbrush'a, 3500


czaaje

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam laptopa, którego używać będę do modelowania w Maxie, rzeźbienie w Zbrushie, bez renderów(do nich mam PC), niedługo pewnie C++, ale do tego nada się każdy z klawiaturą. Gry raczej nie, poza ich tworzeniem.

Ekran dotykowy, nie priorytet, ale mile widziany.

17 cali będzie ok, 15 też, 13 to już mało, zależy mi na designie(;D), więc żeby nie wyglądał jak statek ufo, fajnie gdyby nie był grubym klocem.

Odnośnie bebechów, myślałem nad I7 i jakimś GTX, 8GB z późniejszą ew. rozbudową do 16.

Matryca raczej matowa, FHD.

Windowsa mieć nie musi.

Waga fajnie by było gdyby do 3kg.

 

Myślałem nad nimi:

http://www.x-kom.pl/p/161495-notebook-laptop-15-6-lenovo-y510pi7-4700mq8gb1000dvd-rwgt755mfhd.html#

Spełnia wszystkie wymogi, prawie.

http://www.x-kom.pl/p/201269-notebook-laptop-15-6-acer-v5-573g-i7-4500u-8gb-1281000-7hp64x-gt750m.html

Brak FHD.

http://www.x-kom.pl/p/182192-notebook-laptop-15-6-msi-gp60-leopard-pro-i7-4700hq-8gb-1000-gtx850m.html

 

Co myślicie o tym Lenovo, ale z dwiema 750?

 

Chłodzenie fajnie by było żeby było wydajne.

Co do marki to na pewno nie HP i nie Toshiba, nie chcę mi się z nimi męczyć, znowu;p

 

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź, bo jeszcze zostanę bez prezentu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To 3500 to w tytule to właśnie kwota, ten Asus przepiękny(pod względem estetycznym i tego co ma w środku), ale w życiu nie wydam tyle na laptopa, nawet gdybym miał;p

Laptopa szukam ze względu na moje częste podróże i czas spędzany w pociągach, mimo to myślę, że taki budżet jest wystarczający, żeby np. wyrzeźbić jakąś postać w ZB, albo zrobić nieskomplikowany obiekt w Maxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaaje, jaki model to Ci nie doradzę natomiast ja mam Lenovo Y570 który kosztował dość sporo rok temu.

 

Intel Core i7-2670QM 2,20 GHz

 

8GB RAM

 

GeForce GT555M + Intel HD 3000

 

Matryca 15.6 cali 16:9, 1366x768 pikseli, LG Display LGD02DC / LP156WH4-TLA1, refleksująca.

 

USB 3.0

 

itd itp

 

Kupiłem go od znajomego za połowę ceny więc dość okazyjnie i wtedy myślałem że będzie dość dobry dla mnie, szczególnie że miałem przerwę z grafiką więc nie myślałem o tym czy będzie wystarczający; od niedawna wróciłem do 3ds maxa i programowania www i widzę czego mi brakuje (nie znałem się wcześniej; teraz też nie ale trochę przez ostatni czas zagłębiam się w artykuły o sprzęcie komputerowym.

 

Na pewno gdybym kupował teraz laptopa to tylko i wyłącznie z matryca IPS; matryca w tym moim laptopie jest jednak kiepska; kolory, kontrast, kąt widzenia fatalny. Nie mam stacjonarnego komputera teraz i jak pracuje w domu to zawsze z podłączonym monitorem i na nim robie wszelkie rendery czy prace w photoshopie - bo praca na laptopie (widok) zniechęca. Trochę większa matryca też by się przydała. To tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności