Skocz do zawartości

Sztuka Spadania (Fallen Art)


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystajac z okazji dosc obszernej aktualizacji strony "Sztuki spadania" www.fallen-art.com nowego filmu Tomka Baginskiego zakladam watek specjalnie dla tego filmu.

 

Jestem ciekaw Waszych opinii. Kilka słów zostało powiedziane już w wątku związanym z "DigiTechMedia 2004" jednak chcialbym oddzielic jedno od drugiego dla zachowania porzadku. Ten watek powstaje rowniez na prosbe iwmara.

 

Mysle, ze mozecie tez zamiesczac jakies pytania do tworcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm, aktualizacja (w koncu!!!) pierwsza klasa, wlasnie ciagne szkice, kadry z filmu, fotki Bagginsa [w sam raz na okladke People:)] itp. fajna sprawa. jedynie czego mi choleeeeeernie brakuje to jakis making of... mam nadzieje, ze komus z PI bedzie sie chcialo cos takiego zrobic (nawet cos krotkiego) i zamieszcza to na www.

 

filmu nie widzialem (teraz sobie pluje w brode, ze nie bylem na dtm) ale jak tylko pojawi sie przed jakims filmem w jakims pleksie we wrocku to od razu pedze. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, film poprostu świetny - spodziewałem się jakiejś komedii a dostaliśmy coś w stylu dramatu (przynajmniej ja tak odbieram "Sztukę spadania").

W animacji doskonale została przedstawiona ciemna strona armii. Nie ważne dla jakiego kraju wojsko ma służyć; tak naprawdę służy jednostce, personie chorej, z chorymi ambicjami... tej osobie podlegli są ludzie, którzy żyć by chcieli...acz życie oddali armii "dla dobra ogółu" (? chyba nie o takie dobro gra się winna toczyć ?)

- muzyka świetna, doskonale dobrana - animacja na bardzo wysokim poziomie, jak zresztą cały obraz... pomysł błyskotliwy i takież wykonanie...

postacie przerysowane, ukazane w krzywym zwierciadle, karykaturalne, doskonale wporwadzają w "ten" zdeformowany świat ( w sumie nie tak daleki od tego jakiego posiadamy)

nom to jest moja pobieżna recenzja - w zaznaczam - moim rozumieniu filmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo cieszy fakt,że ten short(przynajmniej dla mnie) niczym nie odstaje od produkcji zagranicznych a w szegolnosci amerykańskich..hyh,ma nawet i wiecej..fabułe ,która zrobiła na mnie niesamowite wrażenie..pomysł makabryczny nieco lecz jak bardzo oryginalny... jestem wciąż pod wrażeniem całokształtu pana B. i reszty ekipy... niech te wszystkie ILM'y i dreamworksy się schowają =D

no i z niecierpliwością czekam na making of'a =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film po prostu rewelacyjny zarowno pod wzgledem modelingu jak i animacji ,szczegulnie spodobal mi sie taniec w wykonaniu martwego zolnieza w rytmach cyganskiego tanga po prostu mistrzostwo swiata dodajac jeszcze to ze wszystko bylo animowane recznie bez uzycia mocapu! to po prostu trzeba zobaczyc! chwala dla ANIMATORA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**uwaga jesli ktos nie ogladal niech nie czyta***

 

a mnie caly czas zastanawia ta scena z krzesłami.... dlaczego brakuje w szergu jednego?? dlaczego kadr przesuwa się od lewej do prawej ?? ;) hmmm jakieś sugestie ??

ps littleninja, moze ty cos wiesz na ten temat haha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuuu:( a u mnie nie ma nic w kinie na temat FA :( Znaczy nigdzie nic nie pisze, mam nadzieję, że to tylko przeoczenie i jak pójdę osobiście do kina to się dowiem, że jednak puszczają;] PS. Będzie może za jakiś czas dostępna wersja internetowa? Wiem, że to głupie pytanie:P ale może jednak?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że to nie jest na miarę 3 letniej pracy w piwnicy na Katedrę jak to się żalił pamięci pan Dukaj. Katedra była dla mnie wybawieniem z nieświadomości..fallen art...gdzie to mozna w zobaczyć bo nie słychać.ściągnąć z emule? a może premiera na święta...tak czy inaczej gratualacje że "coś się robi"..że taki jak pan Bagiński jest pasjonatem i Ja jestem za nim bardzo za.cieszę się że ktoś taki jest..czuję się jak młody Bóg, ale sorry...za tą żabą to ja bym nie poszedł...kojarzy mi się ze franią..z maglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie 'fallen art' jest nie do pobicia, swiat zupelnie inny niz katedra, ale mimo tego wyraznie odczuwa sie jakas taka, nie wiem jak to nazwac, tajemniczosc, taki 'ciemny' klimat, ktory daje sie wyraznie odczuc pomimo tego, ze calosc jest na pierwszy rzut oka taka kolorowa... zwlaszcza jak ktos przeczyta te wszystkie charakterystyki postaci na stronie tegoz filmu i nie spodziewa sie o czym bedzie, nie slyszal od nikogo recenzji, to na pewno bedzie pozytywnie zaskoczony... moim zdaniem sama animacja od strony technicznej jest wzorowa, a pomysl i klimat bardziej przypadl mi do gustu niz 'katedra', ktora zreszta tez jest niesamowita...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite. Co tam jakieś Kajko i Koko, robcie chłopaki pełny metraż :D ... Animacja w "scenie z muzyką", te jej ruchy!

 

Całośc jest genialna... tylko te krzesła. Bardzo źle mi się skojarzyły :/ Ale ja chyba jakiś chory jestem.:/

 

Pozdrawiam

 

ps. odrobina podniecania sie nikomu nie zaszkodzi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności