Skocz do zawartości

Projekt kuchni


hosix

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Zamieszczam projekt kuchni, który wykonuję dla znajomego, i który jest moim poligonem doświadczalnym jeżeli chodzi o 3d maxa i V-raya,

Zależy mi oczywiście na jak największym realizmie:)

Część tekstur wziąłem z vray-materials.de.

Nie wiem czy np. z tekstury wenge da się jeszcze coś wycisnąć.

 

Czekam na opinie i dobre rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Troche szumi :) dodaj sobie w zakładce render elements tzw passy. Będziesz widział co szumi i nie trzeba będzie strzelać na oślep gdzie co zmieniać

Co tam się jarzy przy podłodze? Może masz jakąś przerwę w ciągłości modeli i widać światło z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w górnym narożniku chyba uchwyty są po złej stronie,

lepiej by było dać zabudowany piekarnik na środku albo bliżej większego blatu bo tak to nie ma gdzie odłożyć gorącego, masz na to jedynie jakieś 30cm koło płyty a w dodatku tuż obok komunikacji,

daj może lekki chamfer na krawedziach blatu

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyty są dobrze zamontowane, to będzie trochę nietypowa szafka narożna, najpierw pociągamy za uchwyt i otwieramy pierwszą część frontu potem pociągamy za ten drugi front. Plus tego rozwiązania jest taki że zawiasy nie będą obwisać.

Co do piekarnika to się zgadzam ale kolega chce to zrobić w ten sposób.

Ogólnie projekt nie jest mojego autorstwa, kolega trochę się bawi w stolarkę i sam to zaprojektował.

Co do blatu to już poprawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa, gdy ustawiam światło i zaznaczam override mtl wszystko gra ale jak już wrzyce tekstury to się okazuje że jest szaro i nijako. Czy wystarczy tylko wyregulować shutter i ISO czy coś jeszcze trzeba zrobić o czym nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakieś screeny, ustawienia kamery, materiałów, świateł. Ciężko zgadywać od tak. Ja staram się raczej nie ustawiać światła na jednolitym materiale. Próbowałem początkowo, ale później po nałożeniu wszystkiego nijak się to miało do testów.

Edytowane przez nCar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności