Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, siemka!

 

 

Trochę rysuję, głównie semi-realizm, czasem jakieś backgroundy. Czas jednak wziąć się za siebie trochę poważniej- dlatego powstaje ten oto wątek-zasadzka. Za wszelkie uszczerbki fizyczno-psychiczne odpowiedzialności nie ponoszę :D

 

 

Pozdrawiam!

 

 

 

JHkIdcz.jpgl8nCLGd.jpg3ALvzAo.jpg7cID5S6.jpgZ795QRk.jpgs4yJxKu.jpgSCCScza.png

Edytowane przez elwiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta pierwsza kobitka -WoW. Klimat jak z Vagrant Story albo Final Fantasy Tactis. Widać własny styl. Natomiast co do enviro to faktycznie zgadzam się z DrawMustHurt- trzeba nad tym popracować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DraxMustHurt, dzięki. Landskejpy z reguły szkicuję sobie bez większego zastanowienia i jeżeli coś zapowiada się ciekawie, wykańczam do pewnego stopnia taki szkic. Z tym bezmyślnym rysowaniem będę musiała zerwać. Ale łatwiej powiedzieć, niż zrobić :P

 

@rymin Aż musiałam wygooglować Vagrant Story. Generalnie miałeś na myśli naloty animu na kresce? ;) Baaardzo dużo animców doodluję i lubię ichniejszy semi-realizm. Ładnie odcina się od typowej 'zachodniej' szkoły rysunku. Dzięki za opinię!

 

@rysiuzamo Dzięki, dzięki ;) Cóż, opinię każdy ma swoją. Akurat osobiście tego drugiego arta lubię. Trochę się podczas jego dłubania nauczyłam + ma ciekawy klimat (chociaż nie wiem, czy to drugie wypada mi pisać, jako jego twórcy) :P

 

6HLMJHA.jpg

 

Dorzucam jeszcze photo study, będące efektem moich potyczek z teksturami. Malowanie kory jeszcze od biedy ugryzę, ale podłoże mnie przerasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... I ten moment, kiedy za bardzo zaczyna się kochać potworka, którego właśnie się tworzy. Totalnie zły nawyk, musimy się go wyzbyć, tak samo jak jakiegokolwiek przywiązania do jakiegokolwiek elementu pracy - jak coś jest źle to usuwamy/poprawiamy, bezlitośnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy photostudies i walce z teksturami podczas ich wykonywania, polecam czeste zabawy lassem, nastepnie w zaznaczonym obszarze pobawic sie jakims teksturowanym pedzlem, ustawionym na "big size"! Latwo, szybko, i przyjemnie uzyskuje sie zadowalajace efekty! Polecam! :)

 

@drax

 

Powodzenia w rzucaniu nalogu, tez z nim walcze od jakiegos czasu! :l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wtrącę propo postu Draxa, mój znajomy studiując na jakiejś grafice miał własnie takie zadanie - mieli narysować najbardziej wypasiony rysunek, a potem prowadzący kazał zamalować całość czarną farbą. Miało to ich nauczyć dystansu do własnych prac i trzeźwego patrzenia. Mówi, że poskutkowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DraxMustHurt Hmm, nie wierzę w kompletne wyzbycie się tego nawyku, ale załagodzenie go na pewno dużo pomoże :P

@zlyczlowiek Znam i korzystam nieraz z tej techniki. Problemem jest takie wykorzystanie tekstur, aby wyglądały legit. Np. takie liście na ziemi, które próbowałam uchwycić w poprzednim studium. Ciężko stwierdzić, jakie podłoże jest w arcie :|

@4mk Ouch. To była bardzo.brutalna.metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonane niegdyś na zajęcia. W sumie warto wrzucić, jako, że była to moja pierwsza i do tej pory ostatnia próba matte paitingu :)

 

OvJZGIy.jpg

 

azrHKgs.jpg

 

Nie powiem, kilka patentów z tej techniki się przydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wwysocki Dziękować, dziękować :)

@biglebowsky A dziękuję~ Trafna uwaga odnośnie postaci. W sumie nigdy nie patrzyłam na nie przez pryzmat 'plastelinowości, ale rzeczywiście, jak tak teraz zerkam, mogą nasuwać takie porównanie ^^"

 

Btw. To nie do końca jest martwa. Wykonywałam studium tego pana: http://turningshadow.deviantart.com/gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności