× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Sławomir Wolicki

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie Sławomir Wolicki

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam wszystkich,

Śledzę forum od jakiegoś czasu i jestem pod wrażeniem tego co tu się dzieje. Szczególny szacunek mam dla fachowców, którzy znajdują czas i chęci by za darmo udzielać praktycznych porad!

O ile pomysłów mam aż za dużo o tyle w kwestiach technicznych chętnie skorzystał bym z podobnej pomocy i dlatego też postanowiłem założyć teczkę.

Do swojej twórczości podchodzę od komercyjnej strony. Pojawiają się nawet klienci i udaje mi się już zarabiać, wiem jednak, że jeśli chce o tym myśleć przyszłościowo muszę wytrenować podstawy.

Planuje skupić się na grafice koncepcyjnej i dość szeroko pojętej ilustracji (wymarzona robota to np. okładki dla Marvela lub DC).
    Chętnie zajmuje się także projektowaniem interfejsów gier i innymi zagadnieniami z Game Artu. Rozpocząłem też pracę z ZBrushem i już teraz wiem, że ten program pomorze mi mocno.

Na bieżąco będę tu przerzucał prace z Portfolio. Kilka grafik na początek:

Flybane Zombie

War Slug Brothers:The Slick Slug and his brother Stodgy Slug

Half Ork Modern Soldiers

Szczególnie będę wdzięczny za:
    - uwagi dotyczące poszczególnych prac
    - sugestie co do ćwiczeń na jakich powinienem się skupić
    - uwagi na temat portfolio w sensie np. co pasuje tam dodać lub wyrzucić.

Z góry dziękuje za Pomoc!
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wolicki_Zombie_Elf_Hunter_s3.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	207.6 KB
ID:	100992  

Fruuuuu
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar biglebowsky
    Podziękowania

Domyślnie

Będą z ciebie ludzie:) Pewnie warto żebyś dokładniej sprawdzał jak wygląda realny oręż co by nie kopiować patentów które są ewidentnie wydumane (a to bardziej się tyczy tego co masz w folio, nie tych prac tutaj) Jeszcze za często eksponujesz detale tak samo jak ważniejsze ogólne formy, nie do końca trafnie rozróżniasz materiały ale myślę że to wszystko do opanowania z czasem.

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Hej dzięki za szybką odpowiedź! Popracuje nad materiałami, temat praktycznego oręża nie jest mi obcy, ale rzeczywiście trochę sobie "pofolgowałem": ) w tych pracach (szczególnie w tej broni SF).

Odnośnie: "...Jeszcze za często eksponujesz detale tak samo jak ważniejsze ogólne formy..." dobrze zrozumiałem, że chodzi o błędy w "operowaniu Punktami skupienia" (Focus points)?

Wrzucam jeszcze wspominany sprzęt i post apokaliptyczną terenówkę.

Energy weapons I

Posta Apo Buggy
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wolicki_Zombie_Elf_Hunter_s3.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	207.6 KB
ID:	100991  

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Dark Knight and Apo Rangers

Goblin Gurdians

Member

Podziękowania

Domyślnie

Całkiem galante prace, widzę że tablet już zakupiony, dodaj jeszcze jakieś tła i jesteś jak dla mnie kompletny grafik. Ile lat już robisz grafiki? Najbardziej mnie interesuje z jakich tutków i jakim programem zrobiłeś te bronie i terenówkę, bo biją całą resztę na głowę. Jak masz jakieś dobre porady odnośnie malowania broni i pojazdów to się podziel :P , chętnie bym się uczył z jakiegoś sprawdzonego materiału.

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki, rysowałem trochę za "młodu" potem przerwa, a w malowanie to tak bawię się od paru lat, ale sensownie trenuje od niedawna. Program Photoshop, co do rad to podstawowa - gdybym ćwiczył podstawy zamiast się bawić rysowaniem lub próbować wykończyć na gotowe prace to dziś bym był dużo dalej ; ). Świetne konkretne rady dawali po różnych wątkach wymiatacze tutaj na forum, polecam (szczególnie, że za darmo masa wiedzy). A co do tutków to polecam z płatnych J. Parka https://gumroad.com/jparked (warte swojej ceny) i darmowych Fenga Zhu https://www.youtube.com/user/FZDSCHOOL/videos.

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Wrzuta, nic specjalnego, szybkie trening testy sprzed paru miesięcy.

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Zombie Elf Hunter. Wyprodukowany po pracy szybką metodą od Dava Rapozy.

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

Zombie lowca elfow bardzo soczysty, az sie prosi o wiecej. Taki undead punisher :)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów