Skocz do zawartości

Gra na iOS i Androida - Mr. Oink


3drabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

No wiec chcial bym zaprezentowac gierke Mr. Oink, nad ktora prace zaczolem okolo rok temu (glownie dlubanie w wolnym czasie). Gra narazie nie jest w pelni kompletna (dwa swiaty kazdy po 6 leveli + 1 bonusowy). Zdecydowalem sie na publikacje w App Store i Google Play - z mala nadzieja ze byc moze uda sie lekko podreperowac finanse :) i zmotywowac do szybszego ukonczenia projektu.

 

Gra w calosci (modele, grafika, "muzyka"-w duzym cudzyslowiu:), oraz programowanie) wykonane przezemnie. Jestem swiadomy ze gra zawiera kilka niedociagniec, ale wydaje mi sie ze jak na "one man project" nie jest najgorzej.

 

Gra inspirowana Mario 3d World - Staralem sie jak najbardziej uciec/oddalic od mario jednak przyznam szczerze ze bylo to dosyc trudne - za co pewnie posypie sie troche krytyki. Oczywiscie mojej "mini produkcji" brakuje do wyzej wymienionej, ale z czasem mam nadzieje nadrobic braki:)

 

W grze wcielamy sie w Pana Swinke "Mr. Oink" i ratujemy male swinki, ktore zly wilk pozamykal w klatki. Przy okazji poszukujemy monet aby odblokowac kolejne poziomy i zbieramy diamenciki:)

 

Uzyty Soft: 3ds max, Photoshop, Unity3d, GarageBand

 

Komentaze mile widziane.

Sciagniecia i dobre raitingi jeszcze bardziej :)

 

App Store: https://itunes.apple.com/app/id978913476

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threedrabbit.mroink

 

Video z Gameplay:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności