Skocz do zawartości

Scena 3D: DNB Frontpage


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

 

Pracę skończyłem już dość dawno temu ale postanowiłem ją jednak wrzucić do galerii. Jest to "frontpage" do strony www który wykonałem dla agencji GoodMorning, zaś ich klientem był bank DNB. Całość miała być lekka i przyjemna, bo był to sajt zdaje się robiony dla dzieciaków. Wszystko od a do z zostało zrobione w modo 801, wyrenderowane w Vrayu pod modo. Całość zajęła 6 dni wliczając poprawki i model sowy który zrobiłem w zBrushu :P. Elementy graficzne, czyli fonty, treści na książce i tablecie zostały dostarczone przez agencje.

 

Muszę przyznać że pracowało się bardzo miło na modo, jest pieruńsko szybki w modelowaniu i uvw ;)

 

Mam nadzieję że Wam się podoba, w razie pytań chętnie na nie odpowiem,

 

Pozdr,

P.

 

896bbdeb49980167bffa4345d9317d65.jpg

 

Sam render i siatki:

dnb_04.jpg?format=1000w

dnb_04_3d_1.jpg?format=1000w

dnb_04_3d_2.jpg?format=1000w

dnb_04_3d_3.jpg?format=1000w

dnb_04_3d_4.jpg?format=1000w

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładna czysta praca. Jak zawsze profeska :) Mam pytanie odnośnie Vray pod Modo. Testowałem betę ale nie miałem czasu zagłębia się w testy. Jak oceniasz obecną wersję ? Nie miałeś problemów z materialami i ogólnie pracą Vraya ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za nowe posty,

 

@deshu, sowa inspirowana mixem referencji z internetu,

@Neb, dzięki bardzo, jesli o mnie chodzi integracja Vraya z modo juz na tym etapie jest wystarczająca więc oceniam ją dobrze, mimo że to wciąz beta.

 

pozdr,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności