Skocz do zawartości

Projekty motocykli 3d


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W wolnych chwilach zajmuje sie projektowaniem motocykli w 3d na bazie juz istniejacych w rzecywistosci modeli. Glownie interesuje mnie bobber, cafe racer i scrambler. Zalozylem mala wirtualna firme z mylsa o tym ze moglbym laczyc przyjemnosc z zarabianiem pieniedzy, ale raczej z tym drugim ma to niewiele wspolnego. W niektorych modelach pomagal mi Konrad Hawro (np. ostatni - chromowany) na stronie widoczny jest model triumpha cafe racera atorstwa "ptaszka" ktorego od niego kupilem na "rozkrecenie biznesu" jakby cos. Soft to 3ds max i Corona. Pozdrawiam

 

https://www.facebook.com/vismaior3d

vismaior.ch

 

06a.jpg

vm_01.jpg

 

BOBBER_01_L2.jpg

red_03.jpg

 

Untitled_1.jpg

 

BMW_R90_BLACK_01_L.jpg

TRIUMPH_02_L.jpg

 

 

R_90_CUSTOM_01.jpg

 

 

TRIUMPH_ROAD_L.jpg

 

01a.jpg

 

BOBBER_02_L.jpg

upload img

vm_04.jpg

 

444a.jpg

Edytowane przez cucsoniuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne prace. Przyjemne oświetlenie. Mogę się doczepić jedynie do obrazka z pomarańczową bramą. Przesadziłeś ze skalą motocykla :) (chyba, że drzwi wejściowe mają metr wysokości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne prace. Przyjemne oświetlenie. Mogę się doczepić jedynie do obrazka z pomarańczową bramą. Przesadziłeś ze skalą motocykla :) (chyba, że drzwi wejściowe mają metr wysokości).

 

Dzieki. W sumie teraz sobie uswiadomilem ze sa tam drzwi. Postaram sie to poprawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuper , co prawda Caferacery itd. to nie moje klimaty , ale kiedyś może będę miał pare pytań do Was. Obecnie jestem w trakcie zmiany z Wild stara , na coś bardziej na koksach i będę trochę customować także trochę będę szukać porad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sami macie jakiś warsztat ? i gdzie jeśli można zapytać ?

 

niestety, poki co wirtualny :( jezeli juz cos robie to zlecam gdzeis blisko klienta, ale moim marzeniem jest stworzenie warsztatu i nowej polskiej marki limitowanych, elitarnych klasyczynch motocykli bazujacych na silnikach triumpha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że nie jesteście w 3mieście to bym Wam pomógł i z chęcią też bym się pobawił. Ja na sam przód będę chciał wahacz trochę przerobić i większego kapcia wstawić, no chyba, że kupię już "z" . Dobra to nie miejsce na dodatkowe rozmarzanie się :) Powodzenia, a pewnie się kiedyś na zlotach spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladaja niesamowicie! Znowu zaczalem zastanawiac sie nad kupnem motocykla:D

Mozesz napisac o oswietleniu? Szczegolnie zastanawia mnie ostatni render. To model z podlozonym backplatem? Kilka razy podchodziclem do tego tematu, ale nigdy nie udalo mi sie uzyskac zadowalajacego efektu..

Edytowane przez gruber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzekuje za FRONTA i wszystkie komentarze :)

 

@ gruber: nie zastanawiaj sie tylko kupuj :)

Oswietlanie w Corona render raczej nie przysparza wiekszych problemow - jak prawie wszystko w tym rendererze:)

do wszystkich exteriorow uzywalem tej samej hdr-ki,a tam gdzie pojawia sie ostrzejszy cien tam jest corona sun.

 

Co do ostatniej sceny to zrobilem to za pomoaca camera mappingu, bez zbednego kombinowania w postrpodukcji - 99% czysty render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności