Skocz do zawartości

Scena3D: Dragster Girl by Pawlito


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Prezentuję finalną wersję Dragster Girl, czyli projektu nad którym spędziłem z ikkizem ostatnich kilka miesięcy.

 

 

 

Chciałem wszystkim postującym w wątku WIP bardzo gorąco podziękować i nisko się ukłonić za Wasz support.

 

Osoby którym winny jestem szczególne podziękowania (kolejność chronologiczna):

 

maciek.m: za pomoc z podejściem do wymodelowania silnika gdy nie miałem pojęcia jak się za niego zabrać

 

Z3Piotr: za kapitalne wektorowe tatuaże i malowidła na auto

 

Ania: za wyczerpujące podpowiedzi z oświetleniem i kadrowaniem sceny

 

D z i ę k u j ę !

 

Pontiac GTO Turbofreak do ściągnięcia z Behance.

 

e37d59ffdaeb82450a63f4e2e97f19f3.jpg

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Laska kradnie silnik z pontiaka" :)

Noc, dym i ta poza, jak by się czaiła i patrzyła, czy nikt nie idzie (poza to moja wina) dają takie fabularne wrażenie.

Plastycznie - świetne.

Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość świetna, leżą i kwiczą tylko włosy. Ale to taki pikuś że mogę powiedzieć "Całość genialna". Oświetlenie takie filmowe wyszło, jest ciekawość co tam się dzieje na lewo i prawo w tej scenie, jest dynamika coś się dzieje. Mnóstwo pracy włożone w tą scenę - za to wielki szacun, tyle pracy włożonej i nie było żadnego poddawania się. Skill od samego początku (obserwowałem ten temat cały czas) też poszedł w górę całościowo.

Pozdrawiam i czekam na większą rozdziałkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze słowa są miodem na moje serce :)

 

Wyższej rozdziałki raczej nie przewiduję, bo tekstury mogą jej nie wytrzymać, i render na 16 rdzeniowątkach (tandem AMD FX 8350 + i7 2600K @4.5ghz) trwał ponad 12 godzin... (odszumianie, wolumetryka i interpolowanie sampli z gi)

 

A jeszcze włosy, zobaczę co da się zrobić, na ile materiał pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że praca się przyjęła. Bałem się że będzie lipa a bardzo nie chciałem do tego doprowadzić. Ta mgła rozwiązała wiele problemów bo pisaliście że w tle jest pusto, i chociaż rendertime przez to podskoczył to jednak uratowało mnie przed pobieraniem modeli z zewnątrz. Pracę wykonaliśmy w całości na naszych assetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj co Community może zrobić dla ciebie. Zapytaj co Ty możesz zrobić dla Community :)

 

Takie auto jest do ściągnięcia (link w pierwszym wpisie).

 

931049b2f54d94459652c98c7a2dea19.jpg

 

Formaty: *.max i *.obj

 

Jest renderowalne dla Maxiarzy (Vray), są pivoty dla drzwi i maski, koła wraz z kierownicą można skręcać suwaczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reynevan Nie udostępni, bo model nie wyszedł dobrze, ani w opinii mojej, ani w opinii forum, a i ty - tak mi się zdaje - nie potrzebujesz na nic rudej, a pytasz tylko, żeby się ponapieprzać, bo już czytałeś wcześniej, że nie udostępnię.

Jak nie jestem zalogowany, to wyświetla mi się reklama Victorii z DAZ3D, która by zrobiła moją robotę (sztafaż do modeli Pawlita) w jedno popołudnie i to lepiej... Takie artificial inteligence reklam googleads. Jak potrzebujesz modelki za darmo, to jest xnlara, albo makehuman. A ja spróbuje zrobić następnym razem coś, co warto udostępnić.

 

Co jeszcze mogę powiedzieć - warto szarpnąć sobie model Pontiaka, mam go od dawna, i jest technicznie doskonały. Warto sobie popatrzeć w bebechy, których nie widać na renderach.

Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności