Skocz do zawartości

Postac3d: Velma Dinkley


ikkiz

Rekomendowane odpowiedzi

Rysunek, na który się nie mogę napatrzyć próbuję odtworzyć w 3d, tak, żeby zachować podobną ipresję. Chciał bym, żeby było 1:1 tylko za pomocą innych środków wyrazu. Oryginalna praca jest autorstwa Joel27 (Joel Jurion )- bardzo lubi rysować Velmę. Mam zgodę na plagiatowanie.

sDmYuOm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie będzie prosto, coś się boję. Nie mam żadnej gwarancji, że gość dobrze narysował perspektywę.

bEWjopT.jpg

Co zrobić? Cisnąć na to, żeby geometria pasowała do obrazka na siłę, nawet kosztem zniekształceń geometrii w scenie, czy raczej zrobić model o prawdopodobnych proporcjach i ustawić go tylko podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed kamerą ustaw odpowiednią soczewke o mniejszej grubości niż na dole i daj refrakcje.

 

albo po prostu w post pro zrób 3 zbieg :P

 

ten prostokąt który masz w tle na rysunku w photoshopie popraw to tak żebyś miał obie linie równolegle. wtedy wymodeluj na podstawie tego i proporcje będą git a potem jak wyrenderujesz to w compo dodasz 3 zbieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mniejsza ogniskowa kamery powinna styknąć. Na refce perspektywa jest trochę oszukana, środek artystyczny. Jak dla mnie nie ma co próbować tego odwzorowywać kropka w kropkę bo przy obrazku 3d będzie bardziej konfundowało odbiorce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba zrobię velmę z takimi proporcjami jak na innych rysunkach autora

http://orig00.deviantart.net/604a/f/2011/280/2/f/velma_by_joel27-d4c241u.jpg

 

i 18+ pre06.deviantart.net/d31e/th/pre/f/2012/102/6/6/velma_strip_tease_by_joel27-d4vxolt.jpg

a potem się zastanowię. jeszcze shifta perspektywy nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności