Skocz do zawartości

Teczka 2D -Dilen


dilen

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim:)!

dotychczas tylko obserwowałam forum, ale w końcu się przemogłam i wrzucam do oceny moje wypociny :)

Bardzo chciałabym ruszyć do przodu, i dlatego wszelkie komentarze, krytyka, i ocena mile widziana :)

Zaczęłam dosyć późno ale staram się jak najwięcej uczyć podczas tworzenia jakiejkolwiek pracy.

Na początku wrzucam kilka z pierwszych conceptów, pozdrowionka !

 

 

nxl194.jpg

 

 

24g0k74.jpg

 

 

 

 

53mjb6.jpg

Edytowane przez dilen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwsza pani w wodzie - nie dawaj wszystkiemu jasnego obrysu (...rim light?), bo to splaszcza obraz.

Twarze się rozjezdzaja - refy czasem niestety zdradliwe są, więc moze sprobuj przyjrzec sie konstrukcji glowy od zera. Te takie szkieleciki z linii ktorych pelno w kazdym podreczniku do rysunku ;) Pomoga Ci ulozyc oczy/usta/nos.

Jak chcesz cisnąć postacie to koniecznie ogarnij anatomię. Wiecej prostych szkicow zamiast skonczonych kolorowych prac.

Also - ten krasnolud (?) z siekierą ma kobiecą buźke ;)

 

Ogolnie ladne bardzo! Witamy na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rownież:)

 

Pierwszy komentarz i to od razu od Ciebie Saharaam :))

Pozwole sobie napisać, że uwielbiam Twoje prace :)

 

Wielkie dzięki za cenne rady :) biore do serducha i dzisiaj poćwicze ludzkie szczęki i kosteczki :D

Właśnie to jest tak, że z powodu tego, że troche późno zaczełam - to rzuciłam się na wszystko naraz, i chyba zbyt pobieżnie potraktowałam pewne lekcje;)i pozatym czesto rysuje z głowy a wiem że to duży błąd.

 

Co do pierwszej Pani- racja tam jest za dużo rim lighta, a krasnoludowi dodam wiecej meskości ;)

biore się do roboty ;)!

Edytowane przez dilen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Domi! Super, że w końcu się wystawiłaś!

Super pracki a ja Cię znam długo i widzę oooooogromy progres!

 

Ostatnia praca ma ekstra kolorki.

Krasnolud ma faktycznie kobiecą twarz, i masz dwie opcje:

 

albo dodasz mu więcej męskości,

albo domalujesz obecnemu cycki i będzie wszystko grało :p (ponoć żony krasnoludów mają brody)

 

Updatuj najczęściej jak się da!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:D to jak tak powiadasz doprawie, mu jakieś konkretne piersi i bedzie kłopot z głowy;)!

a tak na serio dzisiaj zamierzam pomęczyć facetów:) i tutaj wstawić rezultaty tej rzezi "niewiniątek";)

 

Dzieki wielkie Darsik:) cieszę się że widzisz duże postępy,staram sie:) no u Ciebie teczka jest na pełnym wypasie:)

ja muszę nadrobić chociaż połowę Twojej ilości szkicy:)

będę uptadować jak najczęściej się da:)

Edytowane przez dilen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

powracam po dłuższym czasie, dosyć długo mnie nie było ale zamierzam cześciej coś wrzucać,

chociaż przyznam że wolę wrzucać bardziej dopracowane prace niż szkice- ale może tutaj popełniam błąd ;P

Liczę na konstruktywną krytykę, nawet jeśli będzie się ona równać z mieszaniem z błotem ;) napewno dzięki niej będę wiedzieć co poprawić.

Wrzucam w kolejności chronologicznej:

 

14w5185.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za radę SlawomirWolicki:) dzisiaj pocwicze perspektywe napewno wiecej cwiczen przeznacze wlasnie na nia :)

i także powroce do szkicow juz, na razie nie rzucam sie na bardziej czasochlonne prace :)

 

miałam wrzucic wczoraj od razu wiecej prac ale mialam problem z netem :)

wrzucam dalsza czesc to sa prace od najstarszych do nowszych :)

 

oczywiscie krytyka mile widzana i napewno pomocna !35jf33r.jpg

2urkvty.jpg

bhm3ci.jpg

27yr6kj.jpg

Edytowane przez dilen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja najbardziej aktualna praca :

 

 

210gkms.jpg

 

 

wiem ze stopy sa do poprawy ( będę nad nimi jeszcze pracować ) ale zastanawiam się nad reszta a także nad tym czy swiatlo jest odpowiednie i cień?

pięknie prosze o porade :)

Edytowane przez dilen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy ogólnych to kolory prosto z tubki, mnóstwo detalu przy braku dobrze zbudowanych brył i światłocienia. Wyszło płasko.

A z pierdół to stopy mi się aż tak nie rzuciły w oczy jak biust ;) Zakładam, że pani ma na sobie gorset. Z tego powinny wynikać najczęściej dwie rzeczy - ściśnięta talia oraz ściśnięty i wypchnięty do przodu biust. Tu jest pani ubrana w możliwie najbardziej podobny krój, jaki udało mi się na szybko znaleźć. Zauważ, że piersi są tak ściśnięte, żeby się dotykały (robi się "przedziałek") i były przynajmniej trochę wypchnięte do góry. Na rysunku wygląda to zaś, jakby piersi były zagięte, brr (jeśli tak gdzieś miałaś na referencji, to to po prostu był źle dobrany krój gorsetu do wielkości biustu ;)). Koniec nudzenia, rysuj dalej, rób więcej studiów anatomicznych i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności