× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Dialog Test shot

Member

Podziękowania

Domyślnie Dialog Test shot

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Hej.
    Mała scenka dialogu ode mnie w ramach treningu animacji postaci.

Gaspar

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo fajne. Animacja postaci wygląda przekonująco.

Member

Podziękowania

Domyślnie

W czym robione? (tak z ciekawości)

Member
    Awatar pbcg
    Podziękowania

Domyślnie

Nieźle to wygląda. Ładnie synchronizowana interakcja między postaciami.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hejka. Całość robiona w mayce.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Następny test shot. Chciałem sprawdzić ile jestem w stanie zrobić przez 8 godzin ;)

Pan Animator
    Awatar osael
    Podziękowania

Domyślnie

Hey,
    fajnie to wygląda.

Kilka rzeczy na szybko mi się rzuciło:
    - Świetnie, że zrobiłeś otwartą gębę przed wypowiedzeniem słów. Dodałbym tu jednak inny kształt. Zamiast fonema OU dodaj E ze schowanymi zębami. Będzie świetny!
    - Po "I'm hoping" chcesz pokazać myśl. Sam ruch brwi tu nie wystarczy. To wygląda sztywnie. Warto dodać ciągnięcie powiek za brwiami oraz emocję na ustach towarzyszącą wpadnięciu na genialny pomysł. Do tego przed samym ruchem tej brwi przyda się antici.pation (heh, autocenzura na środku tego wyrazu się włącza) oraz mały ruch głową. O! Jakby jeszcze uszy podniósł to by na pewno pomogło. Takie drugie brwi. Na 'I'm hoping" spuszczone, potem wpada na pomysł i podnosi.
    - Jego lewa noga na "hoping" albo niech leci wyższym łukiem albo niech sunie po ziemi (stopa lekko zgięta). W tej chwili wygląda jakby stopa była bardzo sztywna i nie potrafi się zgiąć.
    - Wydaje mi się, że na "again" nie powinien patrzeć w bok i wątpić w to co mówi. Niech dalej patrzy się tam gdzie się patrzył i niech ma wyraźną nadzieję, że jego propozycja zostanie przyjęta. By dobić swój argument po chwili wyjmie kawałek sera.
    - Ostatnią pozę (na "please") przytrzymaj do końca. Jest mocna i działa doskonale.
    - Ogólnie animacja jest lekko szarpana. Szczególnie na "work together again". Nie musi ciało aż tak na boki chodzić. Wystarczy klatka piersiowa (i w górę), a biodra tylko kontrują ruch góry. Ogon też wygląda jakby reagował na każde słowo, które postać mówi. Mógłby być spokojniejszy.

Przepraszam, że taka ściana tekstu :-) Zawsze staram się dokładnie wytłumaczyć o co mi chodzi.
    Jak na 8h roboty to naprawdę nieźle. Ja po 8h to bym pewnie cały czas w bloku siedział.

Jedziesz dalej!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jak najbardziej zgadzam się z powyższymi komentarzami. Tyle, że na pracę dałem sobie 8 godzin i ani chwili dłużej. Prawdę mówiąc nawet nie miałem za bardzo czasu na playblasta, hehehe jeszcze rig mi się zaczął krzaczyć. Cud, że wogóle jest tam jakiś tajmig i spejsing hehehe W zasadzie animacja ta to prosta konwersja ze stepped w spline zabrakło mi czasu na polish nie mówiąc o uszach czy ogonie którego klucze stawiałem jak popadnie i zabrało mi to w sumie z 10 minut ;)

Nie chce mi się poprawiać tylko pojade z następnym speedem bo chcę popracować conieco nad szybkością mojego workflołu ( zazwyczaj nad taka animką siędzę około tygodnia ) Tak troszkę jak ze szkicami przy rysowaniu - hehehe 8 godzinny szkic lol ;)

Pozdrawiam
    Gaspar

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

fajne, trzymam kciuki za dalszy rozwój.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Friizi Zobacz posta
    W czym robione? (tak z ciekawości)

..........................................

Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów