Skocz do zawartości

Villa K. Test Corony.


rdawlud

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Postanowiłem ostatnio sprawdzić Corone i zrobiłem takie coś. Wnętrza są zrobione przez Karolach równiez z forum, i teraz nad nimi pracujemy. Komentarze mile widziane. Ogólnie silnik całkiem spoko, jedyne co to myślałem, że będzie trochę szybszy.

 

Pzdr

cam04_zpsteptwzzb.jpg

 

CAM06_lighter_zpsygpzohkx.jpg

 

CAM_16_zpskdjhzztl.jpg

 

CAM_08_V2_zpsgxsbetcq.jpg

 

CAM_09_zpsij6hrgcw.jpg

 

CAM_07night_zpsf3w5klsi.jpg

 

CAM_07_zps5slrtuzt.jpg

 

CAM_06_DAY_zps70ia61av.jpg

 

CAM_02b_zpsgv1mq4tx.jpg

 

CAM_05_zps3dv41gyq.jpg

 

cam_01_zpsdrkvka7y.jpg

Edytowane przez rdawlud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wypas, miod malina :). jestem coronia-rzem (bylym vray-arzem) i ostatnio na dniu probnym w nowej pracy omal zawalu nie dostalem uzywajac vraya. Corona jest szybka w pracy - usatawianie materialow, swiatel juz chyba nie moze byc prostsze. Moze dobra jakosc w exteriorze jest dluzsza do uzyskania, ale za to ile czasu zyskujesz podczas pracy - pracy bez stresu ze moze cos nie wyjsc. dodatkowo puszczasz na noc z batch rendera kilka ujec z wczesnieszym policzeniem o ktorej maja byc gotowe...przychodzisz rano do pracy...i sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Bardzo polubiłem corone, brakuje mi kilku rzeczy z vraya ale po prostu pewnie ich jeszcze nie odkryłem. ( v ray light lister chociażby?) Teraz pracuje nad wnętrzami do tego projektu i pierwsze wrażenia bardzo dobre.

 

Bardzo ładne exteriory... mozesz podać sprzęt i czasy renderingu?

Zostawiałem rendery na noc zazwyczaj, czasy renderu to ok. 8-10h na każdy obrazek. Dawało mi to 40-70passów finalnie. Renderowałem na setach defaultowych, nic nie zmieniałem bo to moje początki z coroną i bardziej się chciałem pobawić. Renderowany na xeon e3-1230v2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Niekoniecznie wolniejsza, przy tych exteriorach wydała mi się zbliżona szybkością. Nie zauważyłem żeby renderowało się jakoś duzo szybciej a też byłem ciekawy. Ogólnie pracuje się dość przyjemnie, moim zdaniem silnik na poziomie vraya spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał bardzo ładnie się to prezentuje zasłużony front, trochę te drzewa bez liści wyglądają sztucznie ale tak czy siak bardzo ładne oświetlenie z hdri :) Gratuluje wyróznienia :)

Boltic tylko nie wiem o co mam się pytać ;)

Maciek Jutrzenka chyba nie mówisz poważnie 1.2 w dziwny sposób się spowolniła w renderowaniu szczególnie patrząc na to co właśnie oferuje vray 3.2 a dwa dla mnie na razie jest tylko softem do interiorów, przynajmniej dopóki nie będzie kompatybilna z carbon scatterem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maciek Jutrzenka chyba nie mówisz poważnie 1.2 w dziwny sposób się spowolniła w renderowaniu szczególnie patrząc na to co właśnie oferuje vray 3.2 a dwa dla mnie na razie jest tylko softem do interiorów, przynajmniej dopóki nie będzie kompatybilna z carbon scatterem :)

 

niestety nie miałem okazji testować 1.2 skończyłem zabawę z coroną jak tylko zakończyła beta testy. Wtedy była pioronująco szybka i na backetach przynajmniej na moim sprzęcie była też znacznie szybsza po odpowiedniej konfiguracji :P Co do Vraya nie używałem 3.2 ostatni vray z jakim pracowałem to było coś przed 2.0 Osobiście nie używam piratów a nie będę kupował softu który nie wspiera mojego programu natywnie :) przykro to słyszeć że tak jest bo bardzo lubiłem corone. i to jak radzi sobie z GI i ciężkim oświetleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności