Skocz do zawartości

[Model 3D] AWM Sniper Rifle


DuzeZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chciałbym pokazać mój najnowszy model broni oraz prosić o porady oraz wskazówki, którymi będę mógł się kierować w przyszłości przy tworzeniu tego typu modeli. Aktualny model wraz z texturkami uważam raczej za zakończony, ze względu na to, że dość długo nad nim pracowałem i pojawiło się zmęczenie materiału :) Niemniej proszę o konstruktywną krytykę, gdyż ewentualne rady przydadzą się na przyszłość. Shoty wyciągnięte z Marmoseta, texturki tworzone w substance painter. Miłego oglądania!

 

sebastian-fijal-awmrifle-1.jpg?1444862207sebastian-fijal-awmrifle-2.jpg?1444861309sebastian-fijal-awmrifle-3.jpg?1444861310

 

Przy okazji zapraszam również do obejrzenia materiałów stworzonych w substance designer na moim profilu artstation.

Jeżeli reklama artstation jest tutaj niemile widziana proszę o poprawienie mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

model calkiem fajny, tekstura tez nie jest zla ale moglaby wyciagnac z tego modelu wiecej.

Jest zbyt sterylna (jak dla mnie) (jedyne slady uzytkowania jakie widze sa na tej przedniej zaslepce na lunete na pierwszym renderze - wincyj!)

metale wygladaja troche jak plastiki a plastiki jak te polakierowane plastiki z tanich zabawek :D mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.

Moze to wina oswietlenia / ustawien w marmo - dales wszedzie pelno fresnela

 

zobacz, ten plastik wyglada inaczej tutaj:

http://s1.1zoom.net/big0/124/Sniper_rifle_Arctic_437310.jpg

http://static.laodong.com.vn/uploaded/phamthuhien/2015_05_02/awm%20(10)_jhce.jpg

 

Jest ogolnie spoko ale jest potencjal na wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ledyr! Tak masz całkowitą rację, właśnie w temacie textur jest tutaj dużo do zrobienia. Pisałem, że nie będę już nad tym modelem pracował ale podjąłem decyzje, że szkoda będzie na tym etapie porzucić projekt i mam zamiar go jednak dokończyć. Z tymi elementami metalowymi miałem najwięcej problemu i faktycznie wyglądają bardziej jak plastik niż metal. Aktualnie zbieram refki oraz poduczam się w tematach bardziej zaawansowanego texutorwania i mam nadzieję niedługo zaprezentować dużo lepszy efekt końcowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności