Skocz do zawartości

The Globe


bizo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Krótki filmik, właściwie mój pierwszy ukończony projekt( D; ), nad którym pracowałem przez ostatnie 3(4?) lata w wolnym czasie(niezbyt sumiennie). Nie powiem, żebym był szalenie zadowolony z końcowego efektu, ale cieszę się po prostu, że mam to już za sobą i mogę przejść dalej, i tak zajęło to zdecydowanie zbyt dużo czasu. Wszystko zostało zrobione w blenderze.

 

 

index.php?action=dlattach;topic=16567.0;attach=29388;image

index.php?action=dlattach;topic=16567.0;attach=29390;image

 

Wszelkie komentarze mile widziane.

Edytowane przez bizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wooooooooowww!

Pierwszy skończony projekt i od razu takie coś. Szacunek.

Dobrze się to ogląda, ładna animacja postaci. Po oczach bije spójność całego przedsięwzięcia - kadry, animacja, muzyka + dźwięk, temat (całkiem niebanalny)

Gratulacje :)

 

EDIT:

pokazałbyś trochę mięsa, jakieś siatki, prevki, brejki..itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne!. może ten ostatni shot trochę odstaje, bo nie siadł taki realizm. ale pomysł i sama historia i animacja. i generalnie szoty wewnątrz kuli zrobione bardzo fajnie czysto, małym kosztem.! bardzo spoko. Myślę że całość można by skleić w miesiąc bez problemu, gdyby robić wieczorami po pracy sumiennie. Aczkolwiek wszyscy myślę wiemy jak to jest z projektami w wolnym czasie ciągną się wiekami :). A to brak veny a to brak czasu. a to zmiana koncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim ;D

 

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tak pozytywnej reakcji. To, że to mój pierwszy projekt może być dość mylące, bo od czasu do czasu uczyłem się blendera(oczywiście powoli) juz z dwa lata przed rozpoczęciem pracy nad tym, po prostu nic nie skończyłem xd

 

Tu kilka screenów zza kulisów

http://imgur.com/a/Pkrwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie sie ogladalo. Gratulacje!

 

Chetnie zobaczyl bym jakiegos making of.

 

Kilka pytan w locie:

1. W czym robiles kompozycje i edycje ? Wszystko w blenderze ?

2. Jak wygladala praca z cycles z animacjami ? Byly jakies problemy ala GI flickering, czy wszystko poszlo gladko ?

3. Jak dlugo calosc sie wypiekala oraz na jakim backendzie GPU/CPU ?

4. W przeciagu tych 2/3 lat stopniowo przerzucales wszystko na nowsze wersje blendera ? Czy tez zakotwiczyles sie na jednej konkretnej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Hah, przepraszam, że odpowiadam tak późno + spóźniłem się na O!PLE, fuckme ;-;!

 

1. Kompozycje i edycje miały być robione w hitfilmie czy czymś w tym stylu ale koniec końców zdecydowałem się purytańsko zrobić wszystko w blenderze

2. Żadne problemy się nie pojawiły, wszystko poszło zaskakująco gładko

3. gtx 660ti cuda i amd fx-6300 Six-Core, 8gb ram więc nie ma się czym chwalić D; pojedyńcza klatka od 15 do ~40 minut w końcowych scenach ze szkłem itd.

4. Przenosiłem się na aktualną wersje, ale nie miało to właściwie żadnego wpływu na produkcje

 

Dzięki wam za wszystkie komentarze.

 

Nie moge teraz przeboleć tej O!PLI

Edytowane przez bizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności