Strona 7 z 32 PierwszyPierwszy ... 2345678910111217 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 314

Wątek: Legends of Poland - nowy projekt od Platige Image !

Animation is concentration
    Awatar Reanimator
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    4:36, czy to jest Tilda Swinton?! :D

Member
    Awatar tiger250
    Podziękowania

Domyślnie

Właśnie obejrzałem i pomyślałem, że muszę rzucić okiem, co tam na maxie3d już inni napisali :)
    Powiem szczerze, że oglądając to, czułem się zażenowany, przez większość czasu. Fajnie, że daliście rade z czymś takim w ciągu 4 miesięcy, za to brawa, ale czy był sens robić coś takiego? Pamiętam jak przy oglądaniu "Katedry" czułem MEGA Podziw, potem kupiłem wydanie na DVD, na którym było kilka scenek w plikach .max, oczywiście i tak na moim kompie nie dało się ich otworzyć, bo miałem momentalny zwis :) "Sztuka Spadania" też zrobiła na mnie duże wrażenie i ogólnie cała twórczość Tomka, bardzo mi się podoba i mocno mu i całemu PI kibicuję. Ale to jest słabe, jeżeli jeszcze słyszę, że to jest film, który Baggins zawsze chciał zrobić, to nie wie co powiedzieć...

Zaczynam poważnie obawiać się o Wiedźmaka i co możemy tam zobaczyć.

Member

Podziękowania

Domyślnie

To już włodek z YT kręci lepsze filmy :P

One Man Army
    Awatar STRZYG
    Podziękowania

Domyślnie

Ha! Nie ja jeden pomyślałem o Tildzie Swinton.

Member
    Awatar Baggins
    Podziękowania

Domyślnie

mars3D - inspiracji i nawiązań jest dużo więcej, chociaż akurat Big Hero 6 obejrzałem jak film był w zaawansowanej postprodukcji. A kto zgadnie skąd jest koszulka głównego bohatera w scenie składania Robota.

Co żalu i smutku i rozpaczy, to zacieram ręce z szatańskim uśmiechem ciesząc się, że zabrałem 13 minut życia ( plus pisanie postów ) , komuś kto tylko chciał mi dokopać. Bezcenne :-) :-) :-) . Wybaczcie - samobiczować się nie będę, bo myślę jednak dokładnie odwrotnie.

salut
    t.

troll
    Srebrna Galeria
    Awatar kengi
    Podziękowania

Domyślnie

breaking bad, ale co z tego?
    My opinions do not reflect those of my mind.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Baggins Zobacz posta
    Co żalu i smutku i rozpaczy, to zacieram ręce z szatańskim uśmiechem ciesząc się, że zabrałem 13 minut życia ( plus pisanie postów ) , komuś kto tylko chciał mi dokopać. Bezcenne :-) :-) :-) . Wybaczcie - samobiczować się nie będę, bo myślę jednak dokładnie odwrotnie.

salut
    t.
    Może "hejt" nie wynika z tego powodu, że chcemy ci dokopać, a po prostu wiemy na co cię naprawdę stać. Sory Tomku, ale jak przypomnę sobie "Katedrę" to był to film, który wiele zmienił w moim życiu. To jest wielkie dzieło, które stworzyło nowe pokolenie grafików w Polsce, jeden z ważniejszych polskich filmów ostatnich lat. Ludzie tutaj hejtują cię, bo chcą widzieć z powrotem tego genialnego Tomka z czasów "Katedry" i "Sztuki Spadania", a nie z gówno kiczu jakim jest "Smok", czy w trochę mniejszym stopniu "Ambition". W twoich starych produkcjach widziałem człowieka z niesamowitą kreatywnościa i wrażliwością. Mam wrażenie, że niestety przez lata to zatraciłeś. Gdyby to był Jan Kowalski to może i by go pochwalono tutaj, ale od ciebie Tomku po prostu wymagamy dużo więcej, bo po prostu stać cię na więcej.

Animation is concentration
    Awatar Reanimator
    Podziękowania

Domyślnie

Pomijajac wszystko inne chyba zapominasz, ze Katedra i Sztuka to filmy autorskie. Smok jest zleceniem komercyjnym na podstawie pomyslu osob trzecich.

Just saying.

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Tomku, ale Ty masz twarda dupe, nie jeden po takiej krytyce by sie posypal. Podziwiam.
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Artstation

Member
    Awatar Tazio
    Podziękowania

Domyślnie

Pomysl spoko. Gorzej z wykonaniem, co mnie strasznie dziwi.

Pierwszy wybuch to chyba oczywiste. Nie wiem jakim cudem to przeszlo.
    Widzialem lepsze w kiepskich fanmejdach.
    Trzeba bylo zrobic wybuch na mniejsza skale poniewaz przy takiej skali
    wyglada jakby byl on nalozony poprostu na wieze kosciola.
    Trzeba bylo zrobic mniejszy wybuch i wtdy zrozumiale jest ze poszly tylko okna.
    Co do gry aktorskiej moge to przezyc chociaz wiecej Sthura by nie zaszkodzilo.
    Postac smoke mogla byc fajna. Skoro to si fy to trzeba bylo mu dorobic sztuczne oko,
    gardlo, reke, lub cos co pluje ogniem w nawiazaniu do smoka.
    Scena pokoju fajna.
    Sceny latania po Krakowie bardzo fajne.
    Laska - robot powinna byc bardziej matowa i nie powinna miec wloskow na skorze skoro to robot.
    Jej twarz mogla miec jakis charakterystyczny makijaz albo cos co sprawi ze bedzie sie czulo sify,
    bo wygladala jakby sie urwala z reklamy jakiegos odtluszczonego jogurtu.

Ogolnie calosc wyglada jak reklama na dobrym pozimie.
    Zabraklo elementu cool.
    Smok prawie cool, laska robot nie cool. Postac bohatera taki se cool.
    Wodowanie i koncowy wybuch mialbyc cool ale nie jest.
    Budowa swiata dosc nie konsekwentna. Wyglada jakby tresc filmiku zostala napisana w godzine,
    lub byla walkowana do momentu gdzie nikt juz nie wiedzial co gdzie jest, czyli chaos.
    Produkt wyglada jak nie skonczony.

Uprawnienia umieszczania postów