Skocz do zawartości

SP2 i EXT2 dla 3ds max 2016 do sciągnięcia... ale jeszcze brak info...


mateusz_s

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie od wczoraj można updejtować, zdziwiłem się bo zwykle zawsze przy takich WYDARZENIACH towarzysze wiele informacji choćby na profilu 3dsmax Autodesku, toteż napisałem im wczoraj posta, dlaczego brak jakichkolwiek informacji... Autodesk odpisał, że faktycznie to dziwne po czym zapytał cyz przypadkiem się nie pomyliłem i nie chodzi mi o maxa 2015. Więc wkleiłem screenshot z Autodesk Managera o informacji o instalacji... Pare godzin później (wiedocznie jak już się ogarneli :-) ) mój screenshot i ich poprzednia odpoweidź została skasowana i napisali tylko, że "TAK MATEUSZ, WŁAŚNIE POJAWIŁA SIĘ AKTUALIZACJA, WKRÓTCE WIECEJ INFORMACJI" hehe... mały burdelik tam mają... więc poza krótkim opisem nie wiem na razie co tam dodali, napewno jest wiecej opcji przy TextPlus (takk czekałem na to ponad 15 lat :-) ) jest jakiś skrót do wysyłania do drukowania 3d, ale jeszcze nie wiem wszystkiego więć czekam na oficjalne info aż powiedzą co tam dodali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

 

- With fundamental improvements in the Max Creation Graph (MCG), users can now animate accurate simulation data like Computational Fluid Dynamic (CFD) data or other data inside their 3ds Max scenes.

- With the new built-in “Send To” Autodesk Print Studio button, users can quickly export and 3D print any of their 3ds Max creations.

- The new Texture Object Mask modifier allows users to position and animate textures on an object using other objects in the scene.

- The new TextPlus feature, introduced in Extension 1, now has the ability to use text strings and shapes to be used as a material map, creating material decals in your scene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności