Jump to content

Recommended Posts

Witam,Zwracam się do Was z prośbą w kwestii wypowiedzenia się na temat pracy w programie 3Ds-Max. Do swojej pracy magisterskiej potrzebuję informacji odnoście ułatwień jakie proponuje program, efektów jakie można w nim uzyskać, przydatnych uwag, ciekawych efektów, a przede wszystkim opinii czy jako wolny użytkownik warto zapłacić za owy program. Szukam również osób, które miały styczność z 3ds-Maxem i Blenderem. Chciałabym się dowiedzieć jakie macie uwagi do obu programów ? W którym lepiej się pracuje ? A może ktoś z Was zrezygnował z któregoś programu na cześć drugiego ? Liczę, że znajdą się osoby, które będą w stanie mi pomóc, a nie tylko skrytykować. Studentka.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli za porównanie Maxa do Blendera moża dostać magistra, to gdzie mamy się zgłaszać po dyplomy?

 

Na poważnie - pierwszą część sobie możesz ogarnąć sama - używając obu softów. Drugą - masz działy dla obu, gdzie opisuje się dosyć obrazowo różnice. Teraz wystarczy wpaść do domów produkcyjnych używających obu i zrobić mały wywiad. Czy to też chcesz mieć podane w tym wątku?

Link to post
Share on other sites

Spoko tu znajdziesz naprawde dużo w działach. Zwróciłbym uwagę na przykłądy domów produkcyjnych pracujących w Blendku i maxie - mogą być idealnymi miejscami na mały wywiad. Znajdziesz je gdzieś w potoku dyskusji o Blenderze i Maxie

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy