Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Koniec offtopu.

Apdejt tajm. Co prawda samej animacji mam zrobione więcej i to co tu wrzucam jest wyrwane ze środka, ale początek jeszcze mocno rozgrzebany, więc na razie go nie pokazuję. Naszyjnik tymczasowo ukryłem, bo i tak prawie na pewno podczas tego skoku z krzesła symulacja by się wykrzaczyła. Włosy też jakieś takie niespokojne się zrobiły na nowszej wersji blendera. Trudno, będę to później poprawiał. Z ciekawości wyrenderowałem też wersję w Eevee, żeby zobaczyć animację z teksturkami, ale efekt mocno odbiega od Cyclesa, więc to raczej tak tylko poglądowo.

Edited by Mortus
nie umiem wstawiać linków
  • Like 2
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okej, chyba mogę powiedzieć, że zrobione. Zazwyczaj robię zestawienie 6 wyrazów twarzy, ale tym razem tak się zapędziłem, że zrobiłem ich 18  ;D

strzelam ze sprzedawanie przedmiotow w tibi i wyprowadzanie psow jest bardziej dochodowe niz robienie freelancu w polsce 🙂 

Rendery z całym ciałem. W sumie może zrobię jeszcze jeden set, bo kilka niewykorzystanych renderów leży i czeka na dysku. A może mi się nie będzie chciało i nie zrobię. Nie wiadomo.

Posted Images

Moje doświadczenia z animacją kończą się na walk-cycle, ale oglądając odnoszę wrażenie, że animacja jest zbyt płynna. Wszystkie te gesty są takie "lejące", płynne, a do tego nie w pełni odzwierciedlają podekscytowanie w głosie. Brakuje w nich chwili zawieszenia. Wydaje mi się, że przy takiej ekscytacji ruchy powinny być gwałtowniejsze, a biorąc pod uwagę stylistykę, mogą być nawet bardziej przerysowane.

Bardzo polecam, jako inspirację, obejrzeć coś od Sony Animation, zwłaszcza Hotel Transylwania 1-3.

• Like 1

no bardzo fajnie jest 🙂 troszke sie zgadzam z blood_brotherem,  chociaz nadal mi sie bardzo podobaja triki ktore zastosowales 🙂

Też odnosiłem takie wrażenie. Skoro ktoś zwraca na to uwagę, to znaczy że coś jest na rzeczy - postaram się poprawić. Dzięki za feedback, panowie 😉

Hotel Transylwania to akurat dość specyficzny przykład, ale rozumiem co masz na myśli.