Jump to content

Recommended Posts

Hej, jestem nowa na forum i przybywam do Was z zapytaniem. Jestem tegoroczną maturzystką i teraz staję przed wyborem mojej dalszej drogi. Jak sięgam pamięcią rysowałam lepiej/gorzej ale zawsze :) W szkole na profilu artystycznym zetknęłam się z przedmiotem z Grafiki Komputerowej. Myślę, że to jest coś co chciałabym robić i tutaj moje pytanie do Was. Czy warto studiować grafikę komputerową? Otóż u mnie w mieście niedawno zamknęli ten kierunek i za rok ma być otwarty na innych zasadach i pod inną nazwą więc wiązałoby się to dla mnie to z "przeczekaniem" jakoś tego roku. Mogłabym wtenczas zaaplikować na Informatykę i najwyżej po tym roku się przenieść. Jakie są wasze opinie na ten temat?

Link to post
Share on other sites

Myślałam nad grafiką 2D w programach Photoshop, illustrator, indesign. Chciałabym pracować jako grafik i tworzyć np. reklamy na bilboardy, plakaty, ulotki, jak i również web design ale nie powiem patrząc tutaj na forum to grafika 3D też jest bardzo interesująca :)

Link to post
Share on other sites

Tutaj trzeba sobie zadawać nie pytania czy chcę być grafikiem 2d czy 3d, albo w jakich programach, tylko co chcę robić, co mnie interesuje, jak chce wykorzystać umiejętności - czy to praca w animacji, filmie, grach, grafika użytkowa, książkowa, czy może komiks.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy