Jump to content
Redforest

[Scena 3D] Metro station modular kit

Recommended Posts

super szacun że w uniti (wiem jaki czasem potrafi być upierdliwy ten solnik :P ). jedne co mi nie podeszło to jakoś beton w miejscu gdzie pokazałeś kolejkę i tory dziwnie wygląda.

Super, nawet moze kupie (tzn firma w ktorej pracuje), bardzo by sie przydala taka stacja do projektu ktory robie.

BTW, teraz sie zorientowalem ze uzywalem Twoich modeli nie wiedzac z kim mam do czynienia (assety kamieni).

Propownoalbym Ci sciagnac asset Book of the Dead: Enviro od Unity i wykorzystac ich HDRP (nowy ficzer w 2018.2 - Rendering Pipline) - ogolnie jakascia przebija wszystkie znane mi silniki i Twoj asset nabralby nawet wiecej rumincow - choc juz wyglada super.

Tutaj przyklady screenow jakie zrobilem po sciagnieciu tego asseta (daj znac jesli nie chcesz obrazkow nie dotyczacych Twojej pracy to usune):

2018-07-31_16_50_44-.png

2018-07-31_16_44_00-.png

2018-07-31_16_46_21-.png

2018-07-31_16_40_29-.png

2018-07-31_16_41_22-.png

@dexter47

heheh, fakt potrafi.

@keajra

Jesteś drugą osobą, która wspomina mi o HDRP. Będę musiał się z tym zapoznać, bo wyglada super. Screeny możesz zostawić.

Ciesze się, że sie podoba ;)

Gratuluje mi sie bardzo podoba. Widac ogrom wlozonej pracy. Wszystkie assety Twoje? Ile zajela Ci calosc, zeby to skonczyc?

@Pawelkos

Dzięki ;]

Tak, wszystkie assety są moje. Robiłem z dużymi przerwami, i po godzinach jak jeszcze pracowałem, więc trudno policzyć. Ale gdybym miał liczyć 8h dziennie, to pewnie 2-4 miesiące.

Niedawno skończyłem wersje na UE4. Jak tylko UE4 marketplace zaakceptuje paczkę, wrzucę screeny.

świetne prace, tylko przy okazji zmień image-uploader inny niż postimage... "napalona ze wschodu szuka ogiera..." :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy