Jump to content

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Brak nowości w nowym 3ds max 2020 znajdziecie pod tym linkiem:   http://help.autodesk.com/view/3DSMAX/2020/ENU/?guid=GUID-2958CAB3-3C80-40AF-969E-BF23AB4296A5     My

Posted Images

Bo ostro jedziesz badziewiami, jak na kogos kto nie potrafi wykorzystac 1% możliwosci oprogramowania....Sorry, smutna prawda.

Jak na kogoś kto wykorzystuje 1% 3d maxa, oraz SKANY to jesteś całkiem wyszczekany. Znajdź proszę chociaż jeden mój post w tematach blendera (chwalebny/fanboyowy) o ile w ogóle się jakikolwiek znajdzie :) Kończę już te wywody bo pachniesz trollem :) cya

seblen11 napisz arturkowi barbarce, że robisz lepsze postacie od niego i z maxa korzystasz jeszcze od wersji dosowych zanim on jeszcze był na świecie i że jest dziadowy zobaczymy czy mu pała zmięknie czy tylko się jeszcze bardziej rozjuszy :) tak czy inaczej będzie zabawnie :D

3d max, to jest soft :)

Niby nic nowego powiadają.

...a emocji co niemiara!

Właśnie! Żaden inny soft w naszych newsach nie przykuł tyle uwagi. Nie tylko w naszym.

Na cgprees jest też ciekawa dyskusja. Nawet developerzy się udzielają, starając w obronie Maxa.

Właśnie! Żaden inny soft w naszych newsach nie przykuł tyle uwagi. Nie tylko w naszym.

Na cgprees jest też ciekawa dyskusja. Nawet developerzy się udzielają, starając w obronie Maxa.

Może to właśnie jest działanie marketingowe :)

3ds max pod wodzą łotrodesku dogorywa i co poniektórzy probują go jeszcze reanimować...ale śmierć i tak przychodzi :)

Ciekawe ile lat (albo -naście :P ) temu ktoś po raz pierwszy napisał coś podobnego na tym forum.

Wróżąc śmierć 3d maxa

3ds max kulawy i pełen błędów ale brak mi motywacji do przesiadki na coś innego. Jak to mówią: lepsze oswojone zło niż nowe :)

zatrzymałem się na wersji 2015 i nie miałem zamiaru im płacić za kolejne pseudoupdejty co roku

• adek featured this topic