Jump to content

Recommended Posts

Na bogatości update, nie to co taki houdini tutaj to jest w czym zęby zanurzyć :)

niewąsko :)

A czy od maxa 2015 coś przydatnego dodali albo przynajmniej usunęli bugi ? Przestałem już śledzić nowinki.

Pracowałem na tym badziewiu 8 lat, więc wiem co mówię. Przeniosłem się na blendera bo po co płacić za coś co jest już dostępne za darmo? ^^

Jak na 8 lat to te twoje artstation d... nie rwie;)

Gdybym nie pracował i miał czas to by Ci dupkę nadszarpnęło :) Poza tym skąd ten atak na moją osobę? Kompleksy leczysz czy tylko odezwała się dusza fanboya 3ds? :)

Bo ostro jedziesz badziewiami, jak na kogos kto nie potrafi wykorzystac 1% możliwosci oprogramowania....Sorry, smutna prawda.

Jak na kogoś kto wykorzystuje 1% 3d maxa, oraz SKANY to jesteś całkiem wyszczekany. Znajdź proszę chociaż jeden mój post w tematach blendera (chwalebny/fanboyowy) o ile w ogóle się jakikolwiek znajdzie :) Kończę już te wywody bo pachniesz trollem :) cya

Nie mowiąc ze te super inne softy do dzisiaj kopiuja ficzery maxa sprzed 20 lat...

takich bredni to tu dawno nie grali :)

Wystarczy jeden zadowolony użytkownik najlepszego i w zasadzie jedynego liczącego się softu i forum tętni życiem jak za dawnych lat, aż serce rośnie :)

Najwięcej zmian jest w cenie tego programu:

2018: $1,470/year

2019: $1,505/year

2020: $1,545/year

:) Dziękuję wszystkim, od wczoraj popołudnia zjadłem tonę popcornu a seans wciąż tu trwa:) Co dalej, co dalej?! Kto w tym gra? :) Petarda temat:)

3d max, to jest soft :)

Niby nic nowego powiadają.

...a emocji co niemiara!

Lepiej się nie wypowiadać bo Borubar wypali w Waszym kierunku, że robi lepsze postacie od Was, chociaż nie jesteście character artystami, oraz 3ds max robi mu bardzo dobrze i nie ma lepszego softu ^^

Acta 2.0 uchwalone i mamy już pierwszego imigranta z jutuba. :D

seblen11 napisz arturkowi barbarce, że robisz lepsze postacie od niego i z maxa korzystasz jeszcze od wersji dosowych zanim on jeszcze był na świecie i że jest dziadowy zobaczymy czy mu pała zmięknie czy tylko się jeszcze bardziej rozjuszy :) tak czy inaczej będzie zabawnie :D

3d max, to jest soft :)

Niby nic nowego powiadają.

...a emocji co niemiara!

Właśnie! Żaden inny soft w naszych newsach nie przykuł tyle uwagi. Nie tylko w naszym.

Na cgprees jest też ciekawa dyskusja. Nawet developerzy się udzielają, starając w obronie Maxa.

3ds max pod wodzą łotrodesku dogorywa i co poniektórzy probują go jeszcze reanimować...ale śmierć i tak przychodzi :)

Właśnie! Żaden inny soft w naszych newsach nie przykuł tyle uwagi. Nie tylko w naszym.

Na cgprees jest też ciekawa dyskusja. Nawet developerzy się udzielają, starając w obronie Maxa.

Może to właśnie jest działanie marketingowe :)

3ds max pod wodzą łotrodesku dogorywa i co poniektórzy probują go jeszcze reanimować...ale śmierć i tak przychodzi :)

Ciekawe ile lat (albo -naście :P ) temu ktoś po raz pierwszy napisał coś podobnego na tym forum.

Wróżąc śmierć 3d maxa

3ds max kulawy i pełen błędów ale brak mi motywacji do przesiadki na coś innego. Jak to mówią: lepsze oswojone zło niż nowe :)

zatrzymałem się na wersji 2015 i nie miałem zamiaru im płacić za kolejne pseudoupdejty co roku

Tak ciekawy wątek, że jeszcze nie zdążyłem rzucić okiem na video z pierwszego postu.

Ciekawsze to niż słuchanie znajomych przy rozmowie o Fifa 2020.

Szkoda, że przestał się odzywać, tak dobrze się zapowiadało :)

giphy.gif