Jump to content
Sign in to follow this  
benton

Demo reel: Acoriss

Recommended Posts

Posted (edited)

tym razem mam coś wielogatunkowego, sami zobaczycie jakie to gatunki. są i prace 3d, a konkretnie kilka prac w zbrushu i to wykonane przez dziewczynę, więc daję to do działu 3d, ale do 2d też dam. film jest na zasadzie demo reela, ale idzie trochę w teledysk inspirowany amigowskimi demkami. moja robota to cała produkcja, użyto after effects, a do montażu davinci resolve. (dziś bez modo)

film zasługuje na jakość 1080p i tryb kinowy.

Edited by benton

Prezentacja na plus, rzeczy ładne i estetyczne. Całość jednak zdecydowanie zbyt długa.

Proponuję pokusić się o dodatkową wersję 1 minutową, zawierającą rzeczy komercyjne, uzupełnione o odrobinę artystycznych elementów.

ale rozpatrujesz to w kontekście komercyjnym, jako reklamówka / ofertówka. a to nią nie jest, wyobrażałem sobie to jako filmik krótkometrażowy, pewna historia człowieka i jego drogi, opowiedziane 6 lat życia, charakter. filmy są i trzygodzinne i nikt się nie skarży.

a ok, to nie złapałem tego na początku. Może dlatego, że nazwałeś to demo reel :)

ma coś z demo reela, ale ogólnie to do końca nie wiem, jaka to kategoria. coś trzeba było wpisać hehe

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy