Jump to content
adek

Max3D 2019 - Komentarze i uwagi

Recommended Posts

1 minutę temu, adek napisał:

Pisząc odpowiedź w wątku, poniżej pola w którym wpisujesz tekst jest "Włącz powiadomienie o odpowiedziach" i będziesz spamowany odp. w tym wątku.

Tak, tylko właśnie dobrze to ująłeś z tym "spamowaniem", bo dostaję maila po każdej odpowiedzi a nie tylko po jednej, co przy tak ruchliwym wątku niekoniecznie jest zaletą 😉 Pozostaje opcja jednego maila dziennie, ale stare rozwiązanie było dla mnie idealne.

Teraz, Loozack napisał:

Tak, tylko właśnie dobrze to ująłeś z tym "spamowaniem", bo dostaję maila po każdej odpowiedzi a nie tylko po jednej, co przy tak ruchliwym wątku niekoniecznie jest zaletą 😉 Pozostaje opcja jednego maila dziennie, ale stare rozwiązanie było dla mnie idealne.

Powiem tak, trzeba zgooglać. Zdziwię się jeśli tego tak nie można ustawić. Może na profilu coś?

4 minuty temu, michalo napisał:

To tak a propos działu software, jeśli takowy by był, można, przy tworzeniu nowego wątku, być poproszonym o wybranie z okienka programu o jaki chodzi. Podać te główne, kilka pobocznych oraz "inne" do wyboru i będzie zawsze prządek, nawet jak ktoś sam nie ztaguje lub w tytule wątku nie poda nazwy softu.

Można tagi chyba dodać. Tylko czy to wtedy nie będzie za mało widoczne?

Chyba, że faktycznie zrobić podział - pomoc - Oprogramowanie 3D, Oprogramowanie 2D

9 minut temu, adek napisał:

Powiem tak, trzeba zgooglać. Zdziwię się jeśli tego tak nie można ustawić. Może na profilu coś?

Rzeczywiście jest taka opcja w profilu, tylko domyślnie była odznaczona, dzięki! Jakby ktoś miał kłopoty ze znalezieniem to załączam małą instrukcję 😉

alerts_01.png

alerts_02.png

• Like 2

To jest siła tego silnika. Myślę, że na dzień dzisiejszy to takie Ferrari dla community. Oglądaliśmy wszystkie. Tutaj wszystko jest API - praktycznie każdą rzecz z forum, wpisów mogę wyciągnać jako blok, skonfigurować itp. Czasami coś trzeba w kodzie zmienić, ale to drobnostka.

• Like 1

jak bedziesz klikac w rekalmy to moze XD

• Like 1

Posted (edited)

Poświęcę się.. wyłączyłem blokowanie przez firefoxa dla tej witryny.  Pierwsza reklama - "nie umiesz się wysłowić"
Kurła jasne, że nie! Klikam!

Darmowy prąd?! Why not?!

Edited by michalo
  • Like 1
  • Haha 3

no, te reklamy to sa takie wiecie, mam nadzieje ze chwilowe 🙂 

7 minut temu, michalo napisał:

Drogawy ten silnik. Utrzymacie to z reklam?

Najdroższa była jednorazowa opłata (kupno, licencja). Opłata co 6 miesięcy to ok. 250zł. Więc powinno się udać. 

• Like 1

Można by też limit reakcji zniwelować. Dał bym wam po lajku żebyście wiedzieli, że przeczytałem i się zgadzam ale nie chce mi się spamować odpowiedzi 😉 Jaak mna fejsie

2 minuty temu, adek napisał:

Najdroższa była jednorazowa opłata (kupno, licencja). Opłata co 6 miesięcy to ok. 250zł. Więc powinno się udać. 

No to luzz!

3 minuty temu, KLICEK napisał:

no, te reklamy to sa takie wiecie, mam nadzieje ze chwilowe 🙂 

Co ty, ekstra są!

Cytowanie - bajaaaaaaaaaa!

• Like 1

nie wiedzialem ze sa limity na reakcje wtf?

Limit reakcji? To by  tłumaczyło problemy @olaf

• Like 1

ok to to jest mega gupie 🙂 mam nadzieje ze da sie to zmienic jakos 🙂

Posted (edited)

dokładnie to samo ale po angielsku u mnie 😉

a może jakiś patreon, by sfinansować serwis. Łatwiej mi puszczać wam 5usd/mies niż klikać w reklamy powiększania języka itp.

Edited by olaf

1 minutę temu, olaf napisał:

dokładnie to samo ale po angielsku u mnie 😉

Fixed

Poprawiona została też edycja zdjęć. Był limit na edycję 5 minut. Stąd niektórzy nie mogli zmienić opisów prac.

• Like 2
  • Thanks 1

Jeśli macie pomysł na te ikonki i ogólnie nowe rekacje. Jesteśmy otwarci.

Mamy domyślne. 

Screenshot 2019-07-25 at 10.55.01.png

Nice!

Czy nie da się do galerii finished wrzucić na raz kilku obrazów? Nie próbowałem ale wygląda na to, że trzeba wrzucać różne widoki pojedynczo.

Posted (edited)

To są  dobre argumenty

Pod warunkiem, że ludzie będą dobrze używać galerii a nie spamować milion obrazków na raz (nie biję teraz do nikogo!)🙂

Edited by michalo

to nie jest problem, ostatnie prace pojawiaja sie jako ostatnie a ja codziennie bede wrzucal nowe wyroznienia 🙂 wiec to co najwyzej zawsze bedzie najwyzszej jakosci 🙂 a pod spodem bedzie feed obrazkow ostatnio wrzuconych 🙂

1 minutę temu, michalo napisał:

To są  dobre argumenty

Pod warunkiem, że ludzie będą dobrze używać galerii a nie spamować milion obrazków na raz (nie biję teraz do nikogo!)🙂

Zobaczymy. To wymaga zwracania uwagi, na razie nie jest źle.To też nie jest tak, że jak wrzucisz 4 (jak @plasti) jest źle. Przy 10 byłoby źle. Spośród 4 jak poziom jest wysoki promujemy jedną. Nie więcej. Natomiast w galerii to zostaje. Do grafik możesz dodawać tagi (polecam). Można wtedy filtrować np. same samochody.

• Like 2

5 minutes ago, adek said:

Zobaczymy. To wymaga zwracania uwagi, na razie nie jest źle.To też nie jest tak, że jak wrzucisz 4 (jak @plasti) jest źle. Przy 10 byłoby źle. Spośród 4 jak poziom jest wysoki promujemy jedną. Nie więcej. Natomiast w galerii to zostaje. Do grafik możesz dodawać tagi (polecam). Można wtedy filtrować np. same samochody.

moja pierwsza mysl byla taka ze zadziala to jak na kazdym innym forum, ze wrzuce 4 ww obrazki i podepne je w jeden post, ale pozniej do mnie dotarlo ze to jest na zasadzie bierzesz i wrzucasz..... sam nie wiem co lepsze w sumie, czy szybkie wrzucanie czy jak na ArtStation....