Jump to content

Max3D 2020 - Komentarze i uwagi

Recommended Posts

1 minutę temu, adek napisał:

Pisząc odpowiedź w wątku, poniżej pola w którym wpisujesz tekst jest "Włącz powiadomienie o odpowiedziach" i będziesz spamowany odp. w tym wątku.

Tak, tylko właśnie dobrze to ująłeś z tym "spamowaniem", bo dostaję maila po każdej odpowiedzi a nie tylko po jednej, co przy tak ruchliwym wątku niekoniecznie jest zaletą 😉 Pozostaje opcja jednego maila dziennie, ale stare rozwiązanie było dla mnie idealne.

• Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zrobiłem na szybko Dark Theme 🙂 Będzie tweakowany na pewno jeszcze, ale dla wampirów myślę, że będzie OK. Ja się przyzwyczajam do jasnej 🙂

nowy dzial wip 🙂     teraz tak, jak juz raz dodacie thumba do posta (pierwszego), to pozniej mozecie go latwo zmieniac z widoku glownego:  

Poświęcę się.. wyłączyłem blokowanie przez firefoxa dla tej witryny.  Pierwsza reklama - "nie umiesz się wysłowić" Kurła jasne, że nie! Klikam!   Darmowy prąd?! Why not?!

Posted Images

Teraz, Loozack napisał:

Tak, tylko właśnie dobrze to ująłeś z tym "spamowaniem", bo dostaję maila po każdej odpowiedzi a nie tylko po jednej, co przy tak ruchliwym wątku niekoniecznie jest zaletą 😉 Pozostaje opcja jednego maila dziennie, ale stare rozwiązanie było dla mnie idealne.

Powiem tak, trzeba zgooglać. Zdziwię się jeśli tego tak nie można ustawić. Może na profilu coś?

4 minuty temu, michalo napisał:

To tak a propos działu software, jeśli takowy by był, można, przy tworzeniu nowego wątku, być poproszonym o wybranie z okienka programu o jaki chodzi. Podać te główne, kilka pobocznych oraz "inne" do wyboru i będzie zawsze prządek, nawet jak ktoś sam nie ztaguje lub w tytule wątku nie poda nazwy softu.

Można tagi chyba dodać. Tylko czy to wtedy nie będzie za mało widoczne?

Chyba, że faktycznie zrobić podział - pomoc - Oprogramowanie 3D, Oprogramowanie 2D

9 minut temu, adek napisał:

Powiem tak, trzeba zgooglać. Zdziwię się jeśli tego tak nie można ustawić. Może na profilu coś?

Rzeczywiście jest taka opcja w profilu, tylko domyślnie była odznaczona, dzięki! Jakby ktoś miał kłopoty ze znalezieniem to załączam małą instrukcję 😉

alerts_01.png

alerts_02.png

• Like 2

To jest siła tego silnika. Myślę, że na dzień dzisiejszy to takie Ferrari dla community. Oglądaliśmy wszystkie. Tutaj wszystko jest API - praktycznie każdą rzecz z forum, wpisów mogę wyciągnać jako blok, skonfigurować itp. Czasami coś trzeba w kodzie zmienić, ale to drobnostka.

• Like 1

Poświęcę się.. wyłączyłem blokowanie przez firefoxa dla tej witryny.  Pierwsza reklama - "nie umiesz się wysłowić"
Kurła jasne, że nie! Klikam!

Darmowy prąd?! Why not?!

Edited by michalo
  • Like 1
  • Haha 3
7 minut temu, michalo napisał:

Drogawy ten silnik. Utrzymacie to z reklam?

Najdroższa była jednorazowa opłata (kupno, licencja). Opłata co 6 miesięcy to ok. 250zł. Więc powinno się udać. 

• Like 1

Można by też limit reakcji zniwelować. Dał bym wam po lajku żebyście wiedzieli, że przeczytałem i się zgadzam ale nie chce mi się spamować odpowiedzi 😉 Jaak mna fejsie

2 minuty temu, adek napisał:

Najdroższa była jednorazowa opłata (kupno, licencja). Opłata co 6 miesięcy to ok. 250zł. Więc powinno się udać. 

No to luzz!

3 minuty temu, KLICEK napisał:

no, te reklamy to sa takie wiecie, mam nadzieje ze chwilowe 🙂 

Co ty, ekstra są!

Cytowanie - bajaaaaaaaaaa!

• Like 1

dokładnie to samo ale po angielsku u mnie 😉

a może jakiś patreon, by sfinansować serwis. Łatwiej mi puszczać wam 5usd/mies niż klikać w reklamy powiększania języka itp.

Edited by olaf
1 minutę temu, olaf napisał:

dokładnie to samo ale po angielsku u mnie 😉

Fixed

Poprawiona została też edycja zdjęć. Był limit na edycję 5 minut. Stąd niektórzy nie mogli zmienić opisów prac.

• Like 2
  • Thanks 1

To są  dobre argumenty

Pod warunkiem, że ludzie będą dobrze używać galerii a nie spamować milion obrazków na raz (nie biję teraz do nikogo!)🙂

Edited by michalo

to nie jest problem, ostatnie prace pojawiaja sie jako ostatnie a ja codziennie bede wrzucal nowe wyroznienia 🙂 wiec to co najwyzej zawsze bedzie najwyzszej jakosci 🙂 a pod spodem bedzie feed obrazkow ostatnio wrzuconych 🙂

1 minutę temu, michalo napisał:

To są  dobre argumenty

Pod warunkiem, że ludzie będą dobrze używać galerii a nie spamować milion obrazków na raz (nie biję teraz do nikogo!)🙂

Zobaczymy. To wymaga zwracania uwagi, na razie nie jest źle.To też nie jest tak, że jak wrzucisz 4 (jak @plasti) jest źle. Przy 10 byłoby źle. Spośród 4 jak poziom jest wysoki promujemy jedną. Nie więcej. Natomiast w galerii to zostaje. Do grafik możesz dodawać tagi (polecam). Można wtedy filtrować np. same samochody.

• Like 2
  • KLICEK featured and unfeatured this topic
5 minutes ago, adek said:

Zobaczymy. To wymaga zwracania uwagi, na razie nie jest źle.To też nie jest tak, że jak wrzucisz 4 (jak @plasti) jest źle. Przy 10 byłoby źle. Spośród 4 jak poziom jest wysoki promujemy jedną. Nie więcej. Natomiast w galerii to zostaje. Do grafik możesz dodawać tagi (polecam). Można wtedy filtrować np. same samochody.

moja pierwsza mysl byla taka ze zadziala to jak na kazdym innym forum, ze wrzuce 4 ww obrazki i podepne je w jeden post, ale pozniej do mnie dotarlo ze to jest na zasadzie bierzesz i wrzucasz..... sam nie wiem co lepsze w sumie, czy szybkie wrzucanie czy jak na ArtStation....

• KLICEK pinned this topic