Jump to content

Max3D 2020 - Komentarze i uwagi

adek
 Share

Recommended Posts

Nastąpiło dosyć gruntowne czyszczenie strony. Pozbyliśmy się wielu elementów, które powodowały, że strona była zapełniona niepotrzebnymi elementami. Ostatnie posty też ulepszone aczkolwiek nad tym jeszcze troche popracuje.

• Like 1

Jeszcze tylko tego niebieskiego chciałbym się pozbyć na rzecz innego koloru. Tutaj jestem otwarty na propozycje. Kiedyś takim kolorem akcentującym był pomarańczowy. 

• Like 1

Pomarańczowy może być dobrym pomysłem, powrót do korzeni 🙂

znalazłem mały bła na głównej, po otwarciu jakiegoś obrazka z ostatnich prac i zamknięciu okna z obrazkiem nazwa pliku zostaje na górze zamiast napisu home

IoPDGWd.png

----------

i jeszcze jedno w guillines jest mowa o sygnaturce, chyba to też relikt przeszłości 🙂 Czy byłaby możliwość dać więcej opcji albo w profilu usera albo dodawania sygnaturki tak żeby można było dodać stronę internetową, instagrama czy co tam się chce? Swoją drogą dziwne, że profil trackujący kto komu dał lajka i inne niepotrzebne rzeczy ma dosłownie dwie opcje na krzyż do konfugirowanai swojego profilu, nie ma pola do dodania numeru gadu gadu, tlen czy profilu naszej klasy, dawniej to było 🙂

Edited by Destroyer

Bylo pole strony, ale wtedy liczba spamerskich kont była liczona w dziesiątkach (co ciekawe, często były to konta tworzone ręcznie - w 2021 roku 😂). Bo wprowadzałem różne zabezpieczenia. 
Ale sprawdze jak to można ograniczyć np. do osob z dłuższym stażem.

ta to my usunelismy wszystkie pola, bo spamerzy uzywali tego do zakladania kont i wrzucania linkow zeby wypozycjonowac strone.

Widac ze ten zabieg pomogl mocno, teraz max raz na 2-3 tygodnie przeslizgnie sie jakies spam konto 🙂 ale zaraz je banuje z palca. 

• Like 1