Jump to content

Max3D 2020 - Komentarze i uwagi

Recommended Posts

1 minutę temu, Angelika Kruczek napisał:

Ja też czekam na ciemny motyw, bo póki co dla mnie biały powoduje duży dyskomfort ze względu na specyficzną przypadłość widzenia kolorów jaśniej niż inni. Zatem ciemny motyw to dla mnie wybawienie i ma nadzieję ze będzie dostępny już niedługo.

jest juz dostepny tu na samym dole:

image.thumb.png.83eadb33bdddec27ef5b8b5de62b4495.png

• Thanks 1
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zrobiłem na szybko Dark Theme 🙂 Będzie tweakowany na pewno jeszcze, ale dla wampirów myślę, że będzie OK. Ja się przyzwyczajam do jasnej 🙂

Walczę, aby jakiś dark theme też się pojawił. Coś za coś. Zmieniamy się dla Was 😀 No nastąpiły zmiany i następują. Sporo nowości, będą też zmiany w galerii. Niestety musieliśmy podziękować poprze

Można, ale pisałem o tym już.  Zdecydowaliśmy na razie, że nie można wrzucać albumów - bo wtedy nie zastanawiasz się, wrzucasz jak leci. Pojedynczo, może i trzeba opisać, możesz wrzucić kilka jeś

Posted Images

Teraz, Angelika Kruczek napisał:

Niestety nie mam, zanim napisałam na forum przejrzałam wszystko by się upewnić czy funkcja jest już dostępna.

Zrób F5 na stronie głównej i sprawdź. Na samym dole powinno być Style/Themes.

• Like 1
Teraz, Angelika Kruczek napisał:

Niestety nie mam, zanim napisałam na forum przejrzałam wszystko by się upewnić czy funkcja jest już dostępna.

Poprawka jest ale  bardzo to nie intuicyjne. Moim zdanie powinno być tam gdzie jest edycja profilu. Alob może tylko ja jestem nie ogarnięta XD

• Like 1
  • Thanks 1
19 minut temu, michalo napisał:

Bomba! Ale biały wypalił mi oczy. Już Edga włączałem by myślałem, że firefox ma jakieś swoje problemy 😉

Ciemna skórka już działa. 

• Like 1
  • Thanks 2

Mam kolejną sugestię, zmniejszyć czcionkę i kolorystycznie wytłumić czas i datę posta oraz czy był edytowany. Teraz sama treść posta jest mniej widoczna niż wszystkie informacje poboczne, albo standardowo zwiększyć wielkość czcionek treści postów żeby się wybijały z reszty mało istotnych informacji.

I do tego zmienić czas na 24 godzinny a nie jakieś 12h dziadostwo 🙂 

271604399_Screen21_10.20200005.png.956ed44ed95069b5a201d4f03b32c6c1.png

Skoro jesteśmy przy temacie czasu postów, mam pytanie dotyczące nie tylko max3d ale forów i platform w ogóle - skąd się wzięła ta tendencja do używania formatu typu "zamieszczone 3 dni temu", "edytowane 15 godzin temu" itp, zamiast, jak było kiedyś, po prostu podanie godziny i daty? O wiele bardziej mi to rozwiązanie odpowiadało. Da się to jakoś zmienić na maxie, żeby było jak za starych, dobrych czasów?

2 hours ago, adek said:

@Destroyer Masz wybrana dole chyba język angielki - stąd 12h format czasu. Zmień na polski.

Ale ja chciałbym mieć forum po angielsku, niemal wszystko mam po angielsku bo już dawno doszedłem do wniosku, że jak nie mogę mieć wszystkiego po polsku to nie będę maił niczego i wszystko będzie w po angielsku 😛

• Haha 1
2 godziny temu, Destroyer napisał:

Ale ja chciałbym mieć forum po angielsku, niemal wszystko mam po angielsku bo już dawno doszedłem do wniosku, że jak nie mogę mieć wszystkiego po polsku to nie będę maił niczego i wszystko będzie w po angielsku 😛

Ja też już mam to we krwi.  Wszystkie softy, nazewnictwo, dużo znajomych, klienci, cały internet praktycznie to englisz.

Bo jak inaczej powiedzeć plejn, fejc, bridż, merdż  😄 nikt by się nie rozumiał.

wyciągnij tę twarz i połącz je mostkiem aby scalić.

Albo " a mikser jest za darmo" - już widzę kolejki w media expert.

🙂

Nie znalazł by pracy nawet jakiś turbo kozak.

• Haha 1